Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

On 21. 5. 2023. at 12:50, Uskebasi said:

I relativno javno se reklamiraju takve i slicne usluge... 

Inače, postoji manstir kod Ovcar Banje koji su podigle placene ubice kad su ubili pogresnog čoveka. Jer su valjda veliki vernici... 

Podigli sa slobode ili iz bajboka?

Pitam za druga koji eto od trojice na duši dvojicu pogrešio (jbšg početnik u poslu) i sada guli 40, preimenovanih svojevremeno sa smrtne.

Vrv bi i on sazidao nešto ako će ga to oprati pred "nadležnim institucijama".

 

Link to comment
17 hours ago, Bogotac said:

Isuvise malo se prica o ovom masakru,ovde ima mnogo vise elemenata kompletne krivice drzave,nego za skolu.

 

Masakr u Mladenovcu je vec prilichno spesno skrajnut medijski. Jer je jasno kako je drzavni aparat ovo omogucio.

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, Bogotac said:

Isuvise malo se prica o ovom masakru,ovde ima mnogo vise elemenata kompletne krivice drzave,nego za skolu.

 

Ribnikar je meta zlo pa onda to vise cudi ljude i tera ih da razumeju. Bukvalno kao jedan tragicni filmski set.

 

Ovo u Mladenovcu je jedan u nizu srpskih seoskih/palanackih masakara gde nekom slaboumnom i neadekvatno vaspitanom djilkosu pukne film pa krene da se sveti za svoj neuspeh u socijalizaciji.

 

Zrtvama (a i njihovim bliznjima) naravno ta medijska (ne)atraktivnost nista ne znaci. A da je Mladenovacki slucaj vise i direktnije vezan za propuste u sistemu, jeste. I to treba gaziti.

  • +1 2
Link to comment
43 minutes ago, morgana said:

eno ga psiho u duboni da smiri proteste, pardon, roditelje

 

Jel im obećao asfalt do kuće?

Govno raspalo, jebo ga Južni vetar

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, April said:

 

Jel im obećao asfalt do kuće?

Govno raspalo, jebo ga Južni vetar

 

govnar bolesni, to je sve zbog protesta. 

  • +1 1
Link to comment
 
Ne bi taj isao da nije pripremljen teren.

Pa da.
Dok smo mi šetali on I njegovi su pripremali teren za ovo.
NagaÄ'am i ko je čovek koji ih je obilazio.
Neću reći ime, samo ću reći da je po osobinama koje sam ja video sušta suprotnost AV, e sad kako je on "ušao" u tu ekipu oko njega ni meni nije jasno.



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:


Pa da.
Dok smo mi šetali on I njegovi su pripremali teren za ovo.
NagaÄ'am i ko je Äovek koji ih je obilazio.
NeÄu reÄi ime, samo Äu reÄi da je po osobinama koje sam ja video suÅ¡ta suprotnost AV, e sad kako je on "uÅ¡ao" u tu ekipu oko njega ni meni nije jasno.

 

 

Kapiram da roditelje iz Ribnikara nece posecivati.

 

Govno bolesno jebote, koliko nas bog mrzi kada nam je ovo zlo uvalio.

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, April said:

 

Jel im obećao asfalt do kuće?

 

 

Putin je majkama poginulih vojnika poklonio bunde kao kompenzaciju, one se uredno slikale.

 

Samo sto pre da se odvojimo od radikala i rusa, sve ce da legne na svoje mesto. Jer ovo lomljenje mozga je vise fizicki neizdrzivo. Ej, imao petlju da ode u Mladenovac. Ej, roditelji ga primili.

 

Uh.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Sad ga treba iz sve snage napenaliti sto nije otisao u Ribnikar

 

Ovo mu je svakako i korisnije i sigurnije, em drzavni kriminal gura pod tepih em nema u toj ekipi niko da mu potegne neko neprijatno pitanje

  • +1 3
Link to comment

pa naravno. porodice iz mladenovca sjede kod kuce, posjetio bi ih par dana poslije masakra da ga to ne obavezuje da se izlozi masi koja je danima ispred ribnikara. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...