Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Quote

Prema nezvaničnim informacijama, on je počeo da puca u toku 2021. godine kada je na tavanu kuće pronašao pištolj i kalašnjikov. (...)
"Od malih nogu gledam nepravdu i tugu, nepravda društva se reflektovala na mene. Nemam idole, ja sam pravoslavac, Srbin, hrišćanin, ne pušim, ne pijem alkohol", naveo je [ubica iz Mladenovca] U.B.

https://mondo.rs/Info/Crna-hronika/a1781137/Ubica-iz-Mladenovca-otkrio-motiv-masakra.html

Link to comment
3 minutes ago, slepa živana said:

jel ovo moguće da država neće da joj obezbedi protezu?

jel treba to da stavimo u zahteve protesta?

iskopaću sebi oči ne mogu više ovo da gledam

 

mislim da ne obezbjedjuje tu naprednu bionicku, nego neku slabiju.

 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
15 hours ago, Plajvi said:

Potrebna pomoć ranjenoj

Ne znam da li je bilo već na nekom od topika, mnogo smo ispisali ovih dana, nisam stigao da ispratim dosta toga 

Ko je u mogucnosti i zeli da pomogne, na dnu postavljene vesti su potrebni podaci 

Ima podataka i ovde

 

  Hide contents

Fv7p39yXoAUzioc?format=jpg&name=small

 

Ako postane viralno nekad do cetvrtka izlazi zvaljo da kaze drzava ce da plati sve.

Link to comment
18 minutes ago, bebaguza said:

Ako postane viralno nekad do cetvrtka izlazi zvaljo da kaze drzava ce da plati sve.

 

Napravis svesno i namerno atmosferu u drustvu  u kojoj je ovako nesto moguce i kreature koje ce da to naprave, ne skidas nogu sa gasa, a onda ces satro da platis za protezu. Nadam se da ce normalan svet biti brzi. Jadno dete i sva ova deca, njihove porodice i mi svi ostali sa ovime.

Edited by Moonwalker
  • +1 6
Link to comment
16 minutes ago, Moonwalker said:

 

Napravis svesno i namerno atmosferu u drustvu  u kojoj je ovako nesto moguce i kreature koje ce da to naprave, ne skidas nogu sa gasa, a onda ces satro da platis za protezu. Nadam se da ce normalan svet biti brzi. 

 

Ovo. 

 

Trebalo bi da skupimo sredstva na protestu i ne dozvolimo govnarčini da ponizi porodicu svojom prljavom lovom.

  • +1 1
Link to comment

Meni je to lečenje dece i unesrećenih sms porukama i sličnim (iako u suštini duboko humano), generalno loše jer oslobadja državu i njen aparat od svake obaveze i odgovornosti.

Edited by Jeremija
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Jeremija said:

Meni je to lečenje dece i unesrećenih sms porukama i sličnim (iako u suštini duboko humano), generalno loše jer absolvira državu i njen aparat od svake obaveze i odgovornosti.

 

U principu se slazem sa tobom, ali me je ono kako je doslo do svega i sve posle toga iziritiralo do te mere da se nadam da ce u ovoj situaciji neki ljudi biti brzi. No nebitno, vazno je da ona dobije tu bionicku ruku i nastavi sa koliko toliko normalnim zivotom.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Moonwalker said:

 

U principu se slazem sa tobom, ali me je ono kako je doslo do svega i sve posle toga iziritiralo do te mere da se nadam da ce u ovoj situaciji neki ljudi biti brzi. No nebitno, vazno je da ona dobije tu bionicku ruku i nastavi sa koliko toliko normalnim zivotom.

 

 

Slažem se i ja u ovom slučaju, ali je to praksa, koju ćemo, ako ikada budemo postali humanije društvo, morati da menjamo, i to tako što će država preuzeti svoju dužnost i obaveze, pa neće više biti ni potrebe za tim.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...