Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

16 minutes ago, Sandradjer said:

Ima nade za mene :D

Pazi, moj nastavnik fizickog je postao diler heroina... Doduse uhapsilo ga ali mu je do jaja islo dok je islo :D

  • Haha 7
Link to comment
Just now, jorma shparga said:

Pazi, moj nastavnik fizickog je postao diler heroina... Doduse uhapsilo ga ali mu je do jaja islo dok je islo :D

 

rade :)

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, jorma shparga said:

Pazi, moj nastavnik fizickog je postao diler heroina... Doduse uhapsilo ga ali mu je do jaja islo dok je islo :D

Sta sve ima :ohmy:. Bolje da ne znam

 

Link to comment

Jbt sad ste me bacili u razmilsjanje, od kad sam poceo da radim jedan profesor fizickog je isterao 2 mandata kao direktor, a drugi je bio pomocnik direktora, pa se vratio u nastavu, pa bio direktor srednje skole nekoliko godina. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ako neko zna svoj posao kao direktor/ka, nebitno mi je šta je predavao/la.

 

Inače, generacije mog oca su navodno bile baš uništavane od profesora fizičkog(kakva su vaša iskustva?), dok je naš bio vrhunski. Ne zato što je bio blag, već tačno je znao kada da zategne i da propusti. I svi su voleli da budu aktivni, nekako je prirodno nametao obavezu, a posebno nas šestorica koji smo na svaki čas hemije posle basketa išli znojavi(mada ne i smrdljivi) :D

Edited by Milošica
Link to comment
3 hours ago, radisa said:

Zašto bi nam smetao jak Kristijan, sad, kad nam nije do sada? :fantom:

 

Jbt, možda da Kristijan bude ministar prosvete?

 

 

Jao potpuno sam zaboravio da imamo coveka iz struke.

 

Link to comment
6 minutes ago, maheem said:

Jao potpuno sam zaboravio da imamo coveka iz struke.

 

Pa to, obrazovni radnik, već ide po školama, upoznaje se sa materijom... Vidiš, preuzima inicijativu čovek da se pokaže, stručnjak...

 

AKo en može za ministra, da bar bude savetnik, pomoćnik JJ, kad nju postave, red je...

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Inače, generacije mog oca su navodno bile baš uništavane od profesora fizičkog(kakva su vaša iskustva?),

 

Imao sam ih ukupno 4 (troje u osnovnoj i jedan u srednjoj), od toga 2 normalnih i 2 potpuni debili

Link to comment

U osnovnoj nastavnik Hajro. Strog i dosadan sa gimnastikom.

U srednjoj Rajko-Racan, isti onaj profesor fizičkog iz Lajanja na zvezde.

Uđe u zbornicu u nekoj uskoj trenerci a na leđima visi broj 9. Napola otkinut.

  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

U mojoj osnovnoj je prvo nastavnica hemije bila direktorka, pa kasnije nastavnik fizičkog.


Obrnuti ocuh Kardasijan :D

Edited by Plajvi
  • Haha 7
Link to comment

u ovom užasu je promakla vest od juče iz Odžaka gde je uhapšen vaspitač pedofil, dodirivao decu, našli mu telefon pun slika... naravno na mrežama su odmah provalili ko je i objavili sliku

 

  • +1 3
Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

u ovom užasu je promakla vest od juče iz Odžaka gde je uhapšen vaspitač pedofil, dodirivao decu, našli mu telefon pun slika... naravno na mrežama su odmah provalili ko je i objavili sliku

 

 

Ja cu jedva dete dati teti vaspitacici kad budem morala, a kamoli jos musko u toj ulozi. Kad sam jednom davno obilazila vrtice za dete, gde da ga upisem, van Srbije smo tad bili, nijedno musko nisam srela. To bas nije muska struka.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, Mel said:

 

Ja cu jedva dete dati teti vaspitacici kad budem morala, a kamoli jos musko u toj ulozi. Kad sam jednom davno obilazila vrtice za dete, gde da ga upisem, van Srbije smo tad bili, nijedno musko nisam srela. To bas nije muska struka.

Mi imamo muškog vaspitača u vrtiću, čovek je genije... Najbolji lik u vrtiću, ubedljivo, a kako voli decu i kako im se posvećuje je smao za hvalu...

  • +1 7
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...