Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

31 minutes ago, Vapad said:

 

Svaki put kada odem, svaki put, ide to, i ide neka turobna i jadna muzika, neko se negde gega, neko uzdahne, pa se onda cmizdrači, vajka, kuka. 

А како да ти пишем о нечему што ниси гледао и очигледно немаш намеру да гледаш. Ова серија је имала пуно слабости, али ове што си набројао нису присутне. Прилично је била весела, и по догађајима, а и музички. 

 

Link to comment
35 minutes ago, Vapad said:

 

 

Pitam moje što stalno ovo, ma to ide u pozadini, ni ne gledamo, nego da imamo osećaj da nismo sami kada niste tu...kaže mama, plačno...

 

Teško, da izvineš, sranja.

Zamišljam kako tvoja keva gleda kroz prozor dok odlazite i žurno klikne "gledaj ispočetka" čim nestanete iz vida.

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment

kod ovog iz mladenovca je odgovornost za posedovanje oružja prebačena na dedu, on je, kako su javili mediji, uhapšen dan nakon masakra tako da tatinu kuću nema potrebe pretresati

 

Uhapšen deda osumnjičenog za masovno ubistvo – policija kod njega pronašla oružje i municiju

 
 

 

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Vapad said:

 

Teško, da izvineš, sranja.

Ja ne volim da gledam ništa domaće, ali uhvatila sam to na TV-u i od tada gajim baš veliku mržnju prema Draganu Jovanoviću. Sve ostale žalim ali njegovog lika baš baš mrzim. Izuzetno. Uopšte ne znam ni da li njegov lik Draganče Drakče whatever treba da bude pozitivan, negativan, smešan… Mržnja.

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Ehem, imamo ceo podforum o serijama i, siguran sam, makar jednu temu o domaćoj TV produkciji. Drakče i njegove metamorfoze mogu da se diskutuju tamo.

 

@Duhovnost, ljubav i med sledeći ovakav off  (plus insistiranje da se nastavi tom linijom i dodaju video klipovi) će biti tretiran kao trolovanje teme.

  • +1 1
  • Hvala 5
Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Ako sam dobro shvatio, juniorčić je živeo odvojeno od tatice žbira i kod njega je sve pronadjeno. Ili u nekoj vikendici koju je koristio. Taticinu kuću je pitanje da li su uopšte pretresali. 

Kupili su mu vikendicu za bleju™ i počeo spin kako ga je otac "izbacio iz kuće". Kako da ne. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
19 minutes ago, svashtabezneshto said:

kod ovog iz mladenovca je odgovornost za posedovanje oružja prebačena na dedu, on je, kako su javili mediji, uhapšen dan nakon masakra tako da tatinu kuću nema potrebe pretresati

 

Uhapšen deda osumnjičenog za masovno ubistvo – policija kod njega pronašla oružje i municiju

 
 

 

Kako zgodno.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

Ehem, imamo ceo podforum o serijama i, siguran sam, makar jednu temu o domaćoj TV produkciji. Drakče i njegove metamorfoze mogu da se diskutuju tamo.

 

@Duhovnost, ljubav i med sledeći ovakav off  (plus insistiranje da se nastavi tom linijom i dodaju video klipovi) će biti tretiran kao trolovanje teme.

 

domace serije apsolutno pripadaju doom topiku :D

Edited by Nikodije
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
30 minutes ago, Redoran said:

Ehem, imamo ceo podforum o serijama i, siguran sam, makar jednu temu o domaćoj TV produkciji. Drakče i njegove metamorfoze mogu da se diskutuju tamo.

 

@Duhovnost, ljubav i med sledeći ovakav off  (plus insistiranje da se nastavi tom linijom i dodaju video klipovi) će biti tretiran kao trolovanje teme.

Niste u pravu ... splitujte tragediju iz Mladenovca na posebnu temu, a promocija vrednosti Vranica i Drakceta ima smisla na doom temi

  • +1 1
Link to comment

Sa internetom se mora rukovati kao sa TV-om. Birati i dobro filterisati sadržaj uz uzdržavanje od upadanja u kaljugu virtuelne zavade. Kad kažem zabraviti, mislim na ukidanje dotoka informacija koje služe isključivo za desenzitizaciju ili padanje u neku jaru. Ima šta da se gleda na TVu, ali to ne mora biti Pink ili Happy. Ima šta da se radi na internetu ali to ne mora biti Tviter ili TikTok. Na kraju krajeva, to je sve hemija, ostave ljudi pušenje posle 30 godina pa možemo i mi seratoninsku potrebu za diskonektovanim svadjanjem. 

 

 

 

 

Edited by Mos
  • +1 6
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...