Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Koliko se razume,  taj čovek ide i puca rendom i dalje i stigao je do sledećeg naselja 

 

NAPADAČ NASTAVIO DA PUCA U SUSEDNOM NASELJU? Detalji krvave drame kod Mladenovca

Napadač koji je ubio dvoje ljudi u selu kod Mladenovca, pobegao je sa lica mesta i navodno nastavio da puca u naselju Šepšin

Link to comment
2 minutes ago, Svemir Zeka said:

Predomišljam se. Sreća pa mi je kod dece cancelovana škola sutra, tačno ih ne buh pustila. Al ja zato radim...

Zar sutra većina škola u Srbiji ne radi?

 

Inače, onaj nastavnik sa susednog topika je deci posle tirade o zlom zapadu, objanio da nema izvlačenja i da se sutra mora ići u školu... Tim rečima, kao da se deca izvlače od obaveza ako su uplašena...

 

Inače 2, mi smo rekli maloj da ostane kući sutra, jebeš ti sve to...

Edited by radisa
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

U NS se školska dvorišta uglavnom zaključavaju...

 

ALi na stranu to, mislim, nemaju neko pametnije mesto od školskog dvorišta? Prirasla im škola srcu, šta li, pa 6-7 godina posle završetka iste, dolaze tamo da cirkaju?

 

Selo je to, pitanje je šta je na raspolaganju za bleju osim lokalne škole i bircuza. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Midgeta said:

Ovaj ima stand off sa policijom u Mld, bar kako oni tamo cuju :ph34r:

Kažu da je opkoljen i da odbija da se preda. Ako je tako dobro je, bar su ga izolovali da ne puca u nekom trećem selu

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, arheolog1981 said:

Kažu da je opkoljen i da odbija da se preda. Ako je tako dobro je, bar su ga izolovali da ne puca u nekom trećem selu

 

Ako budemo imali sreće, možda ga i roknu pa poštede ovu usranu zemlju suđenja.

  • +1 5
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Ako budemo imali sreće, možda ga i roknu pa poštede ovu usranu zemlju suđenja.

Ubio je policajca, ne verujem da će se mnogo cimati da ga uhvate živog. Plus, on još uvek puca, verovatno ima municije pun kovdžeg. Na terenu su verovatno već i specijalne jedinice, oni prvo pucaju pa postavljaju pitanja 

Edited by arheolog1981
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...