Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

2 minutes ago, dùda said:

Ja sam potpuno pesimistična, mnogo nekih koje poznajem je palo na ove bljuvotine tipa "zapadne vrednosti" :isuse:.

Prosto da ne poveruješ koliko prosečan čovek ne želi da uključi mozak :sad:.


Bas to, papagajski ponavljana apstrakcija

Kad im pomenes da su struja, internet, televizija i sta sve ne takodje zapadne™ vrednosti... 

 

Link to comment
48 minutes ago, brusli said:

Potcenjujes moc medija, citas ovaj forum i imas neko svoje okruzenje, tzv babl, i onda zakljucujes da svi znaju.

Ne zna dosta njih, a i oni sto su culi nesto o ovome misle da je to zavera protiv AV, jer im ispiraju mozak 24/7/365.

Dosta ljudi nema vremena/znanja/kapaciteta/obrazovanja da saslusa i drugu stranu, pa da razmisli i zakljuci sta je istina.

Onaj sto radi 12 sati dnevno, 6 dana u nedelji nema vremena za dubokoumne analize, niti neka baba/deda koji su izlapeli.

 

Kako su Nemci, najobrazovaniji narod Evrope pali na Hitlerovu propagandu.

 

 

Vazi. ja citam samo ovaj forum, imam svoje okruzenje i potcenjujem moc medija. Hoces li, molim te, da mi kazes i sta sam danas rucao?

 

Hajde, nemoj da mi glumis autoritet ovde i ispostuj to da ne znas nista o drugim forumasima pa je malo bezobrazno da izvodis zakljucke o drugima kako ti padne na pamet. Retko kad pisem nesto napamet a i kad napisem, odmah dodam da pisem napamet da bi bilo jasno.

Link to comment
39 minutes ago, dùda said:

Ja sam potpuno pesimistična, mnogo nekih koje poznajem je palo na ove bljuvotine tipa "zapadne vrednosti" :isuse:.

Prosto da ne poveruješ koliko prosečan čovek ne želi da uključi mozak :sad:.

 

Pisao sam o tome bar sto puta, rasirena mrznja prema zapadu zbog njihovih akrobacija sa Kosovom je mnoge inace seriozne umove oterala u totalnu bizarnost. To nije iskljucen mozak vec dugogodisnja trauma koja je preko besa otisla u slepu mrznju. Zapad nam ga je debelo zapaprio s Kosovom nacinom na koji je pokusao da nam podmetne resenje tretirajuci ljude u Srbiji kao debile i to radi vec 15 godina. S posebnim akcentom na zatvaranje ociju pred svakom mogucom Vucicevom svinjarijom od dana kada je dosao na vlast (izmedju ostalog i uz njihovu pomoc i blagoslov) jer su mudre glave procenile da sto on ima vise moci u Srbiji to ce lakse da proda i provuce pomenute akrobacije.

 

Takvim ljudima samo treba objasniti da Vucic nije nikakav oponent zapada koji se junacki opire nasilnom uvodjenju nekakvih njihovih misterioznih vrednosti vec njihov bedni sluzbenik koji se kurci po lokalnim medijima a pred njima puzi kao poslednja ljudska krpa.

  • +1 4
Link to comment
47 minutes ago, dùda said:

Ja sam potpuno pesimistična, mnogo nekih koje poznajem je palo na ove bljuvotine tipa "zapadne vrednosti" :isuse:.

Prosto da ne poveruješ koliko prosečan čovek ne želi da uključi mozak :sad:.

 

Takve i slične valja s vremena na vreme podsetiti i na ne tako davne "istočne vrednosti":

 

RUSI OPET PRAVE DEČJI VOJNI KAMP Paravojni skup na Zlatiboru prošle godine zabranjen, a ove NIKO NE REAGUJE

  • Hvala 1
Link to comment

Ako Vucic negde i izgubi poene, to sigurno nece biti zbog toga sto je nasao nacin i rupu u zakonu da ovu dvojicu dozivitno smesti van slobode.

  • +1 1
Link to comment

Знаш како, Гаврило Принцип је затро аустроугарске Хабзбурге и, пошто је био млађи пунолетник, избегао смртну казну. Умро је од туберкулозе, чини ми се.

 

Није ово питање политичких поена, већ тога да држава не функционише.

  • +1 3
Link to comment
40 minutes ago, harper said:

 

Vazi. ja citam samo ovaj forum, imam svoje okruzenje i potcenjujem moc medija. Hoces li, molim te, da mi kazes i sta sam danas rucao?

 

Hajde, nemoj da mi glumis autoritet ovde i ispostuj to da ne znas nista o drugim forumasima pa je malo bezobrazno da izvodis zakljucke o drugima kako ti padne na pamet. Retko kad pisem nesto napamet a i kad napisem, odmah dodam da pisem napamet da bi bilo jasno.

Boli me uvo tebi da glumim autoritet, samo iznosim svoje misljenje, a ti ne moras da se slozis, ali ne moras bas ni da "ludujes".

 

Link to comment
13 minutes ago, brusli said:

Boli me uvo tebi da glumim autoritet, samo iznosim svoje misljenje, a ti ne moras da se slozis, ali ne moras bas ni da "ludujes".

 

 

Molim te nemoj ubuduce iznositi misljenje o meni i tome sta ja znam, s kim se druzim i u kakvom bablu zivim. Nepristojno je jer nemas pojma cime se bavim i sta radim u zivotu a bilo bi nepristojno i da sve to znas.

Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...