Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Jbt, samo kad pomislis da smo mi ovde ispisali preko 100 strana povodom ovih nesreca, a Djilasa, Tepicke, Manojlovica, Grbovica, Ponosa...nema ni u tragovima. Ja vec godinama navijam da se osnuje jedna Reset stranka i dalje naivno verujem da bi imala puno sledbenika, ali avaj. I ne, nije u pitanju samo 11 godina Vuciceve vladavine, vec ceo period od Milosevica do danas. 

Koliko sam čuo oni danas imaju neki sastanak "da vide šta će i kako"...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
4 minutes ago, arheolog1981 said:

Sa storija Ane Mihajlović. Ako je ovo tačno onda je ovo klasičan sindrom tatinog sina koji godinama trenira strogoću nad sugrađanima pa čak i policijom, koga tatica izvlači iz problema i koga je tatica i učio od malena da bude ovakav. Moj sin može sve, ja mogu sve... klasični bahati udbaš. Ovakvi su oduvek u tom modu, bukvalno smatraju da su iznad zakona ali im to država oduvek i omogućava. Da je tatica naišao na zatvorena vrata kad je jurio vezu barem za pola ovih kriminalnih radnji, druga bi se pesma pevala. Ovaj bi gulio neku robiju i bahatost bi mu na teži način izbacili iz glave. Sad svi treba da se dobro zamisle koji su ovo omogućili, od kojekakvih načelnika policije, preko tužilaca i sudija ako je išta do suda došlo. Naravno da neće jer je kod nas pojam moralne odgovornosti nepostojeći. Ne mislim na bilo koju drugu jer je jasno da nikom od enejblera neće dlaka faliti s glave. Moralna propast je možda i najveći kamen oko vrata ovog naroda za ovih 30 godina SPS i Radikala. I to se neće izmeniti za naših života ni za jotu 

Screenshot_2023-05-05-16-04-55-17_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

 

 

Koliko je ovakvih skotova o Srbiji? Svaki grad ih ima, po nekoliko. I svi znaju za njih.

Edited by Caligula
  • +1 8
Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:


Koliko sam čuo oni danas imaju neki sastanak "da vide šta će i kako"...



....shiit has hit the fan.

Muke su to :D ajmo na protest al tako da se ne uvrede puno.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

verovatno na pisarnici umiru od smeha:

Ovo je jedan od boljih zahteva, a da je konkretan.

Sta ovi drugi iz opozicije zahtevaju, smenu Vucica ?

Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, zmanic said:

BUDALE!

Pa i prošlu peticiju im je izgubio ne zna se ko.

 

E Lehe Valenso. ... ovo kuka za generalnim štrajkom, al nema više tahvih Valenso... nigde nema!

Osnovna poluga vlasti ove kamarile su mediji, tu ih treba udariti.

Posle ce se sve samo srusiti kao kula od karata.

 

Link to comment
Just now, Poludziber said:

Zajebavas se da je neko ikad pozvao u neku skolu Kristijana faking Golubovica!?! Pa jbt, nisam mogao nista da komentarisem jer je sve tako..... Sad cu se i iskljucim od svega. 

Bilo je u medijima nedavno, a koliko sam ispratio Kristijan se pojavljuje u videu nekog benda koji je sniman u nekoj od škola.

 

https://n1info.rs/vesti/crni-cerak-na-molbu-srne-lango-snimao-u-skoli-sta-glumica-kaze-o-slucaju/

 

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, brusli said:

Ovo je jedan od boljih zahteva, a da je konkretan.

Sta ovi drugi iz opozicije zahtevaju, smenu Vucica ?

Bolje vrabac u ruci nego golub na grani.

 

Da me ne shvatis pogresno, svako ko se bori protiv ovog rezima je OK lik, ali bar mene ne interesuje vrapcic u ruci, golub je taj koji siri zarazu i sere non-stop.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, brusli said:

Osnovna poluga vlasti ove kamarile su mediji, tu ih treba udariti.

Posle ce se sve samo srusiti kao kula od karata.

 

SVE TO isporučiće preko RTS1,2,3,4,5.... kolko treba, u još gorem obliku,

Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...