Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Mislim da su oprezni kako osmisliti da ovo ne bude "skupljanje političkih poena na tragediji."

 

Prema mom mišljenju, svaka tema bi trebalo da bude materijal za skupljanje političkih poena, ako je stranka koja to radi u pravu, bila ta stranka na vlasti ili u opoziciji.

Pa gde da skupe poene, kad je sve tragedija?¿

Link to comment

“karabin sa optikom, pištolj, signalni pištolj, dva prigušivača, 164 metka različitog kalibra, 13 lovačkih patrona, 12 čaura, 4 signalna metka, 25 komada karabinske municije, četiri ručne bombe, više kutija sa pištoljskom municijom, više komada puščane municije, okvir za pištolj, dva okvira za automatsku pušku, nosač optike i automatska puška bez fabričkog broja.”

 
Link to comment
5 minutes ago, slepa živana said:

evo sad se u holu skupštine obraćaju, marinika, biljana iz ndbg... verovatno će biti i ostalih. pominju neki skup u nedelju ili ponedeljak, protiv nasilja

 

kakav crni skup protiv nasilja

traziti ostavke

traziti kaznjavanje i zatvaranje trovackih medija (i zapaliti ih u protestima)

i traziti ono sto ne moze da ispuni, a to je njegova odgovornost sa sve pitanjima na koja nema odgovor

 

pitanja dopisite i popravite

1.zasto je i predsednik i parlament i sudija i istrazilac i zasto krsi zakon (citanje zdravstvenog kartona, odavanje taksiste koji je prijavio ubicu)

2.zasto se ne hapse i ne kaznjavaju uvezani sa vlascu (primer lambordzini)

3.zasto siri nasilje na medijima (pokazivanje iskasapljenih ljudi)

Link to comment
14 minutes ago, slepa živana said:

evo sad se u holu skupštine obraćaju, marinika, biljana iz ndbg... verovatno će biti i ostalih. pominju neki skup u nedelju ili ponedeljak, protiv nasilja

 

Jesu li podcrtali & posebno naglasili da se nikako ne smeju lomiti prozori na Skupstini?

  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, Lancia said:

Jbt, samo kad pomislis da smo mi ovde ispisali preko 100 strana povodom ovih nesreca, a Djilasa, Tepicke, Manojlovica, Grbovica, Ponosa...nema ni u tragovima. Ja vec godinama navijam da se osnuje jedna Reset stranka i dalje naivno verujem da bi imala puno sledbenika, ali avaj. I ne, nije u pitanju samo 11 godina Vuciceve vladavine, vec ceo period od Milosevica do danas. 

Meni je komično što se ovde neki lože da je Vučić glavna pozadina. Ne, ne, ovo se kotrlja od devedesetih, stalo je na par godina do 2003. i to je to.

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Mislim da su oprezni kako osmisliti da ovo ne bude "skupljanje političkih poena na tragediji."

 

Pa su kao alternativu osmislili generičko-neutralan protest koji treba da preostale narcisoidne sociopate naoružane za četu vojske odvrati od nekog novog pokolja.

 

Imaju npr. “stop oružju i kulturi nasilja” kao zicer slogan ali to bi moglo da privuče stotinak hiljada ljudi na ulicu, što bi ih dovelo u neprijatnu situaciju. Njihov kapacitet je ipak šetnjica od par hiljada pa nazad na tviter.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Caligula said:

Au jebote opet apolitican protest!

 

Pa ovi su nenormalniji od Vucica

Sunce ti koja govna,da prvo ovaj na vlasti odradi sve sto treba,pa mi da usetamo,nemo neko da je bacio petardu u ponedeljak:puke:

  • +1 1
Link to comment
Pa gde da skupe poene, kad je sve tragedija?¿
aleksandar ce da skupi, sedi i gledaj. samo da se vrate izraelci sa godishnjeg, ovaj mrljavi fristajl nece dati neke rezultate, znachi mora to ozbiljnije.

imal porfirija? ili kad je drama na chovechnost, onda samo grigorije? unsure.gif dry.png ono, takva im podela rada :rolleyes:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk



Link to comment
23 minutes ago, Milošica said:

Mislim da su oprezni kako osmisliti da ovo ne bude "skupljanje političkih poena na tragediji."

 

Prema mom mišljenju, svaka tema bi trebalo da bude materijal za skupljanje političkih poena, ako je stranka koja to radi u pravu, bila ta stranka na vlasti ili u opoziciji.

pomenuti ne bi mogli da skupe politicke poena sve da ih za dupe ujedu...

 

Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Meni je komično što se ovde neki lože da je Vučić glavna pozadina. Ne, ne, ovo se kotrlja od devedesetih, stalo je na par godina do 2003. i to je to.

Trenutno jeste, jbg. To sto se kotrlja treba udariti u glavu a ne zamajavati se sa nekim tamo Ruzicem ili Vucicevicem. Ako im je do rasplinjavanja, nek idu da gledaju izlazak sunca. Ti mislis da se Dacic zezao, kad je rekao da ce Vuciceva i njegova cerka vladati Srbijom?¿

  • +1 1
Link to comment

Sa storija Ane Mihajlović. Ako je ovo tačno onda je ovo klasičan sindrom tatinog sina koji godinama trenira strogoću nad sugrađanima pa čak i policijom, koga tatica izvlači iz problema i koga je tatica i učio od malena da bude ovakav. Moj sin može sve, ja mogu sve... klasični bahati udbaš. Ovakvi su oduvek u tom modu, bukvalno smatraju da su iznad zakona ali im to država oduvek i omogućava. Da je tatica naišao na zatvorena vrata kad je jurio vezu barem za pola ovih kriminalnih radnji, druga bi se pesma pevala. Ovaj bi gulio neku robiju i bahatost bi mu na teži način izbacili iz glave. Sad svi treba da se dobro zamisle koji su ovo omogućili, od kojekakvih načelnika policije, preko tužilaca i sudija ako je išta do suda došlo. Naravno da neće jer je kod nas pojam moralne odgovornosti nepostojeći. Ne mislim na bilo koju drugu jer je jasno da nikom od enejblera neće dlaka faliti s glave. Moralna propast je možda i najveći kamen oko vrata ovog naroda za ovih 30 godina SPS i Radikala. I to se neće izmeniti za naših života ni za jotu 

Screenshot_2023-05-05-16-04-55-17_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

  • +1 5
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...