Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

терористи имају циљ да вршењем терористичких аката шире страх у становништву и тако приморају државу на политичке уступке.

 

суштина је у ширењу страха. насиље је метод.

  • +1 3
Link to comment

Ko ima ilegalno oružje, posebno automatsko, nema nikakav razlog da ga bilo gde predaje. Skloni ga iz kuće za svaki slučaj, zakopa ga ispod drveta u nekoj šumi. Taj koji lično poseduje takvo oružje ga neće odneti u sred bela dana u policijsku stanicu. 

Link to comment

Stručnjak je lepljenje keramičkih pločica, oslikavanje zidova crkava i krečenje stanica MUP-a je još noćas u prvom svom obraćanju okarakterisao događaj kao teroristički akt.

Dalje se drže tog narativa.

Link to comment
Definicija terorizma:
https://sh.wikipedia.org/wiki/Terorizam
 
Terorizam je smišljena upotreba nezakonitog nasilja ili prijetnje nezakonitim nasiljem radi usađivanja straha, s namjerom prisiljavanja ili zastrašivanja vlasti ili društva kako bi se postigli ciljevi koji su općenito politički, vjerski ili ideološki. U današnjem svijetu ne postoji definicija terorizma oko koje postoji međunarodnopravno relevantni konsenzus. Uobičajene definicije terorizma se uglavnom svode na nasilna djela kojima je glavna svrha izazvati opći strah, poduzeta iz ideoloških razloga, odnosno akcije u oružanim sukobima čija su namjerna meta neborci, odnosno civili.
Ovde nije bilo političkog, vjerskog ili ideološkog cilja, tako da glavni psihopata lupeta po obicaju.

Mislim da je bitnije kako je definisano u zakonskim aktima.
Lako ćemo za wikipediju.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

jeste. a majica sa hh ima veze utoliko sto je i hitler nosio majice. doduse vise potkosulje.

 

 

Primili se na broj 88 bez da malo pažljivije pogledaju. Rekli njemu, on se primio duplo. 

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Valkyrie said:

Pred penzijom, majka radi na VMA. 

Kažu uobražen do koske i bahat, opet jebeni narcis povređene sujete. 

 

Omalovazavanje = Ne skoci neko dovoljno visoko kad on kaze hop. :mad:

 

Ne ispostuju ga.

 

Pa to u nas ko dobar dan, samo ovakvi sto su presisali steroide i sad izvezu to i izvan porodice i kuce. A oruzja koliko neces...Kako se mi sa svim zajebavamo i olako shvatamo.

Edited by Moonwalker
  • +1 4
Link to comment

Sada će dežurni smatrači i pretresači sa Hepija i Pinka da se uhvate tog ''neonacistički terorista'' i onda to lepo uklope u priču o Ukrajini... :yawn2: 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

To je udbaški kišobran. Jači od bilo koje članske karte.

 

Sin ex-komandanta brigade gde sam služio je maltretirao ceo grad, prebijao, valjao gudru, pucao po klubovima i ranjavao, na kraju i ubio, pa pobegao iz zemlje. Tatica je za to vreme uredno unapređen, te penzionisan pre par godina. Nije baš Arkan, ali je definitivno zanimljivo kako toliko oficirskih sinova završe kao zločinci. I još zanimljivije, kako tatice kuliraju njihove zločine, ako ih već ne protežiraju i vade iz govana.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

ovo je terorizam za mene:

 

 

i sad ti meni objasni zasto nema 100k ljudi da zapali to juce , danas, sutra ?

Edited by cedo
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

 

i sad ti meni objasni zasto nema 100k ljudi da zapali to juce , danas, sutra ?

Zauzeti su gledanjem.

 

Zezam se, otkud znam.

Link to comment
11 minutes ago, Moonwalker said:

 

Omalovazavanje = Ne skoci neko dovoljno visoko kad on kaze hop. :mad:

 

Ne ispostuju ga.

 

Pa to u nas ko dobar dan, samo ovakvi sto su presisali steroide i sad izvezu to i izvan porodice i kuce. A oruzja koliko neces...Kako se mi sa svim zajebavamo i olako shvatamo.

 

Ljudi su generalno pukli i to ne samo ovi iz Lambordžinija. Ja se pre neki dan vozio taksijem, vozač neki običan, sredovečni tip od nekih 50-ak. Neko nas isekao u traci (kao što se svakog dana dešava u saobraćaju), taksista otvori prozor i krene da mu psuje majku, ovaj drugi isto otvori prozor i takođe krene da ga psuje.

 

Dva minuta kasnije moj ti taksista sa sve sa mnom na zadnjem sedištu ispod suvozačkog izvuče i rasklopi teleskopsku palicu i dovikne ovom "ajde sad na sledeći parking da se objasnimo". To se sve dešava u po bela dana praktično u centru NS-a. Jedva sam dočekao da izađem, ne znam jel posle došao taj drugi da se objasne. Puklo je sve totalno.

  • +1 6
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...