Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Više policajaca u školama, s kojim ovlašćenjima? Nama policajci u školi nisu služili ničem do da im se ispovedamo i da nam neko ne upadne u dvorište. Cela ova priča s osnovcima koji se odjednom masovno dokopavaju oružja i pucaju na sve što se kreće je apsolutno besmislena. A možda i nije... A možda i nije. Možda ćemo doživeti neki balardovski scenario van svake normalne pameti (nećemo, fantaziram). Ono što je stvarno bizarno je što bi taj scenario imao više smisla nego ono što zaista hoćemo doživeti. Plus, vrh film bi bio. Podseća me i na jedan pokret ođe koji me bario da izvedem osmake na ulice tokom nekih protesta. Msm pazite na decu kurac moj, ja više uopšte ne verujem da to ovde postoji. Nemojte me pogrešno shvatiti, ali:

 

 

 

Link to comment
Quote

Ubica iz Mladenovca ponavljao je jednu reč - "omalovažavanje".

 

Puna Srbija labilnih ljudi sa pristupom oruzju. Ovaj i ona devojcica od juce sto je nozem krenula u osvetu na djaka iz skole su samo pokazatelj da se nigde ne radi niti promovise normalan nacin reakcije na probleme nego su ljudi prepusteni sebi, promovise se nasilje pa se nasilja i late.

 

Nisam cuo nikog da poziva na to da oni koji se osecaju povredjeno se obrate za strucnu pomoc i da resenje nije u nasilju ali zato ce i dalje biti tu pune stranice medija popularnih sitnih kriminalaca i njihovih plasticnih glupaca da imaju na koga ljudi da se ugledaju.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Realno, ako je suditi po dogadjajima iz Mladenovca bolje neka zaposle hiljadu taksista da cuvaju skole nego hiljadu policajaca. Onoliki specijalci, helikopteri, nocni viziri, sajevi, kurci-palci opkoljavase celu noc, na kraju jedan taksista ubici dodje glave.

 

Suštinski, ja sam samo rekao da nije dovoljno da ih angažuju nego da im promene ovlašćenja. Naravno, onda bi morali da istrpe i razne treninge osetljivosti i poznavanja materije a znamo da je to previše za nas ove ovde. U najmanju ruku, traje dugo. Kao što svako, svako rešenje ove situacije traje dugo, a s rešenjima koja traju dugo niko neće da se petlja, Toliko, hvala na prilici da pojasnim. U jednoj rečenici: da smo spremni na postupna i dugoročna rešenja ovo se ne bi ni desilo. Nije da nisu bili upozoravani. dugo i temeljno.

 

EDIT I NARAVNO da ne mislim da je veće angažovanje policije uopšte bitan deo rešenja. Nema nastavnika, oni će da 'prekvalifikuju' policajce. Ja bih to tako sažeo.

Edited by Hermetico
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

 

Puna Srbija labilnih ljudi sa pristupom oruzju. Ovaj i ona devojcica od juce sto je nozem krenula u osvetu na djaka iz skole su samo pokazatelj da se nigde ne radi niti promovise normalan nacin reakcije na probleme nego su ljudi prepusteni sebi, promovise se nasilje pa se nasilja i late.

 

Nisam cuo nikog da poziva na to da oni koji se osecaju povredjeno se obrate za strucnu pomoc i da resenje nije u nasilju ali zato ce i dalje biti tu pune stranice medija popularnih sitnih kriminalaca i njihovih plasticnih glupaca da imaju na koga ljudi da se ugledaju.

 

Dve najstarije taktike ovakvih bilmeza su da se nakon hapsenja vade ili na "glasove u glavi" (neuracunljivost) ili na to da su zrtve koje su odlepile jer vise nisu mogli da izdrze. Cujes, tamo neki me omalovazavali pa sam resio da se naoruzam do zuba i raspalim po random osobama na ulici

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Realno, ako je suditi po dogadjajima iz Mladenovca bolje neka zaposle hiljadu taksista da cuvaju skole nego hiljadu policajaca. Onoliki specijalci, helikopteri, nocni viziri, sajevi, kurci-palci opkoljavase celu noc, na kraju jedan taksista ubici dodje glave.

 

Svaka cast taksisti na pribranosti. Ne mogu ni da zamislim kako se osecao

  • +1 1
Link to comment

Inace izgleda je ovaj ubica bio u nekoj kombinaciji sa starletom za koju nikad nisam cuo ali koja naravno ima OF, hvali se da ima i sponzore i makroe a clanica je neke wannabe muzicke grupe. Imas snimak njega, nje i filipa cara koji je valjda opet neki rijaliti nasilnik. 

 

Meni ovo sve logicno, kao neka suluda zurka puna sodome i gomore gde svi na kraju prsnu i poubijaju se. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Shan Jan said:

kao neka suluda zurka puna sodome i gomore gde svi na kraju prsnu i poubijaju se. 

Podržavam 110%, ali da se poubijaju između sebe, da ne uvlače ljude sa strane.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Shan Jan said:

Inace izgleda je ovaj ubica bio u nekoj kombinaciji sa starletom za koju nikad nisam cuo ali koja naravno ima OF, hvali se da ima i sponzore i makroe a clanica je neke wannabe muzicke grupe. Imas snimak njega, nje i filipa cara koji je valjda opet neki rijaliti nasilnik. 

 

Meni ovo sve logicno, kao neka suluda zurka puna sodome i gomore gde svi na kraju prsnu i poubijaju se. 

pa valjda su ti neki snimci na mrežama gdje vidimo ovog ludaka na profilima nekog učesnika rijalitija. 

Link to comment
37 minutes ago, Patty Lee said:

Kontam da sam vrv u manjini ali meni je ovaj Dežulovićev tekst baš loš. 
hide GIF

 

 

Meni je svaka rec u centar, jedina zamerka (ali ne mala) je sto nije pokrio sve uglove. A ove koje je pokrio, pokrio je odlicno.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Mil@n said:

a i već vidim akko će da ispliva da je pravio već neka sranja ali se za sva lagano izvukao, evo samo čekam da krenu vesti i informacije, stavljam glavu na panj da je to scenario. Vadio oružje, pretio, javiće se neka bivša devojka koju je tukao... 

 

47 minutes ago, Redoran said:

Evo sinu mu nalaze sve redom: ubijao pse komšijama, hapšen zbog oružja i napada na policajce ali nikada osudjen, u kući mu našli puškomitraljez i bombe, sve redom izlazi… samo ne izlazi čiji je sin.

 

Tačno sam znao. Javiće se i neka bivša, nemam dileme. 

 

Treba neko da ga nagazi za to što  ne objavljuju o ovom ćaletu ništa, o onom znamo i platu i posao i sve. 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
37 minutes ago, Hermetico said:

 

Suštinski, ja sam samo rekao da nije dovoljno da ih angažuju nego da im promene ovlašćenja. Naravno, onda bi morali da istrpe i razne treninge osetljivosti i poznavanja materije a znamo da je to previše za nas ove ovde. U najmanju ruku, traje dugo. Kao što svako, svako rešenje ove situacije traje dugo, a s rešenjima koja traju dugo niko neće da se petlja, Toliko, hvala na prilici da pojasnim.

 

Zajebavam se, druze.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Izvini ako sam delovala grubo, nije bilo na tvoj račun već prosto naglašavam kako je kad im neko nije bitan, da infos samo stižu, a ako je u pitanju sin šefa vojnog arhiva za celu Srbiju, onda se ne zna ništa.

 

Izgleda da nije. Direktor Vojnog arhiva je neki pukovnik Petar Ivanović (http://www.vojniarhiv.mod.gov.rs/sadrzaj.php?id_sadrzaja=86&active=tekst), a pucač se preziva Blažić (pa bi mu otac sledstveno bio potpukovnik Blažić). 

Edited by Ayatollah
Poslednjih 9 od 10 postova imam typo-e. Trebam da uzmem naočare.
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...