Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

3 hours ago, Filozof manijak said:

kakve veze ova ubistva imaju s religijom??

 

3 hours ago, Sara said:

Evo ovakve 

 

 

2534FCF9-82DC-4BCC-8770-0A834C8D4E58.jpeg

 

 

Odgovor se sam namece, prosto pratis vektor i dodjes do srzi problema.

 

Naravno, ne religija u svom izvornom obliku nego relikti tipa ova desnicarska goveda sa tradicionalnim, pravoslavnim porukicama odozgo, ALE ALE dok njihovi sugradjani stavljaju cvece ispred skole i pale svece.

 

Dakle, vektor dogadjaja u Srbiji, onaj iz devedesetih dobacuje evo i u 2023cu milimetrski precizno. Ima Dezulovic odlican tekst od juce, mislim da se zove "nezapamceni zlocin"

 

Treba to procitati pa ce i ove poveznice sa "religijom" u Srbiji biti jasne.

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment

^ Opet se time pojednostavljuje komplikovan fenomen koji ne može da reši 45 nauka i naučnih disciplina i da da konačan odgovor već vekovima. 

  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, Zlurad said:

Pokušavam da ne pratim. Iskreno nisam ni video šta je sve izašlo po novinama. Psiha sam jutros slušao jer sam očekivao da će da ga strefi neki šlog (da barem bude neka vajda u moru sranja) pa sam čuo da je pomenuo zanimanja. Mislim za prvog znam samo da je pominjano da je lekar za ovog jutros prvi put čuo od prvorodjenog.

Izvini ako sam delovala grubo, nije bilo na tvoj račun već prosto naglašavam kako je kad im neko nije bitan, da infos samo stižu, a ako je u pitanju sin šefa vojnog arhiva za celu Srbiju, onda se ne zna ništa.

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Izvini ako sam delovala grubo, nije bilo na tvoj račun već prosto naglašavam kako je kad im neko nije bitan, da infos samo stižu, a ako je u pitanju sin šefa vojnog arhiva za celu Srbiju, onda se ne zna ništa.


Da pogađam, drug član? 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Izvini ako sam delovala grubo, nije bilo na tvoj račun već prosto naglašavam kako je kad im neko nije bitan, da infos samo stižu, a ako je u pitanju sin šefa vojnog arhiva za celu Srbiju, onda se ne zna ništa.

 

:isuse: :cry:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nebitno je član, ili ne - to je neko koga su poštedeli, ili prikrivaju, za razliku od pre dva dana.

 

Ne mogu da ispratim sve detalje, ali mi je nejasno kako je moguće da je taksista nepovređen, najpre "vozio pod prisilom", a zatim "prijavo policiji"?

 

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Plajvi said:

Sta su istocne vrednosti? 

Kada ih budu definisali onda će da kažu da su naše vrednosti iznad istočnih i zapadnih.

Link to comment

Nažalost, Mladenovac bi mogao imati još žrtava, a i škola :sad:

Press liječnika o trenutnom stanju:

 

Curica i dječak koji su upucani u školi su jako teško.

 

Od jučer ranjenih:
N.N. 2006. godište djevojka, operirana je, hematom je odstranjen, ona nije vidjela na lijevo oko, tu se zaglavio metak. Čeka je još intervencija.

M.A. djevojka 2005. imala je dvije prostrijelne rane, morao je biti odstranjen jedan bubreg, dio debelog crijeva, herojska operacija je napravljena.

Mladić dvadesetak godina, zajednička operacija, ušao je u stanje hemoragičnog soka, naši anesteziolozi su uspjeli riješiti sve, njemu slijede dodatne ortopedske intervencije.

V.M. po stabilizaciji stanja ide na dodatne intervencije,

S.J. 1972. godište ozljeda grudnog koša, operiran je, stabilno je. Za sada je nepokretan

1969, godište, operiran je, nalazi

Pešić Milan, operiran.

U drugu bolnicu primljena su dva pacijenta:
M.P. 1997. teška povreda bubrega, ostao je bez bubrega

U Smederevu su tri pacijenta. Jedan je zbog komplikacija preveden u Urgentni centar, on je R.J. 2002. koji je imao ozljedu trbuha.

J.M. 2000. stabilan je, i MN 2001.

Svi su u životnoj opasnosti jer nikad ne možete biti sigurni što je točno ozlijeđeno, ali jedan je zaista teško.

Edited by Carolostadien
  • Tužno 16
Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Nebitno je član, ili ne - to je neko koga su poštedeli, ili prikrivaju, za razliku od pre dva dana.

On ne može da bude formalno član ali to ne menja stvar uopšte, zna se ko ga postavlja i kome odgovara.

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

 

Kakva debela robija, kao da ne znate gde živite. Povećaće posebni maksimum za 2-3 godine, sudovi će kao i do sada kažnjavati na nivou posebnog minumuma ili ispod toga zbog olakšavajućih okolnosti, okrivljeni će reći da drže to oružje godinama u posedu, pa će se na njih primenjivati sadašnji zakon jer je blaži za učinioca...

 

Da ne govorim da se niko ko ima nelegalno oružje u posedu neće prijaviti, to su uglavnom likovi koji više vole te puške nego članove porodice. O kriminalcima da i ne govorimo... 

Тачно. Само ће нормални грађани да трпе репресију под изговором борбе за очување државне и јавне безбедности.

  • +1 3
Link to comment

Dobra vijest da su dva dječaka iz pucnjave u školi puštena kući, još jedan dječak i nastavnica su dobro i ne bi trebali više biti ugroženi.

 

Djevojčica u dječjoj klinici jako teško, dječak u drugoj bolnici kritično s velikim oštećenjem kičme :cry:

  • Tužno 7
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...