Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

4 minutes ago, Taihoskopija said:

Poginulo malo manje od dvadesetoro dece za dva dana, jbt. 40 roditelja trenutno živi najgore dane, ja ne mogu da procesuiram ništa. 

 

Ovo sam ja upravo mislio - jezivo.

  • +1 4
Link to comment

festival sile jer su to sto jesu ali i da se u njega ulije talas nezadovoljstva, naboj doslovno moze nozem da se reze i da neko krene sad u radikalizaciju, uspio bi.

 

psiholoskog savjetovalista, osim br tel, naravno bitu nece. dok ga luka doncic ne napravi.

Edited by morgana
  • +1 5
Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:


Istini za volju, na ENS sam video javljanje novinarke ispred palate pravde koja pretpostavlja da je počelo saslušanje u tužilaštvu, ali njega su verovatno uveli kroz garažu.
 

 

To je valjda za oca ubice iz Ribnikara? Ja sam mislio na oca ovog iz Mladenovca, koji pored živih srpskih tabloida uživa svu moguću anonimnost. 

  • +1 2
Link to comment
 
To je valjda za oca ubice iz Ribnikara? Ja sam mislio na oca ovog iz Mladenovca, koji pored živih srpskih tabloida uživa svu moguću anonimnost. 

Aha, pomešao sam...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

To je valjda za oca ubice iz Ribnikara? Ja sam mislio na oca ovog iz Mladenovca, koji pored živih srpskih tabloida uživa svu moguću anonimnost. 

 

Ja se ne bih začudio da je u pitanju neki VBA, pa zato. Može objasniti i zašto je klinac bio tako bahat...

  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, Ayatollah said:

Inače, celo obraćanje je bilo festival sile i nasilja. Na nasilje u društvu, država odgovara sopstvenim nasiljem, policajcima, kaznama, iako je takav pristup upravo i doveo do ovih događaja. Tonemo dublje u spiralu problema, umesto da pokušamo da izađemo iz nje. Na posledicu odgovaramo pojačavanjem uzroka.

 

Naše društvo i dalje posmatra odsustvo sile kao slabost i traži onu čuvenu čvrstu ruku. Stoga nema vlasti u poslednjih sto godina koja u kriznim situacijama nije prvo posezala za silom pa onda za svim ostalim. Ovde bi eventualno skandinavske zemlje i još par njih iz Evrope objavile da će uložiti pre svega u edukaciju i rad sa decom i omladinom - svi ostali bi išli na instant ulivanje sigurnosti kroz policijsko prisustvo i vidljive policijske aktivnosti.

 

Prosveta ostaje u rukama SPS a fizičku zaštitu će joj obezbedjivati keramičar. 

 

Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja se ne bih začudio da je u pitanju neki VBA, pa zato. Može objasniti i zašto je klinac bio tako bahat...

 

Pa reče predsednik kad se obraćao jutros kad je govorio o oružju da "nema veze da li je neko lekar ili potpukovnik.". Otac klinca iz škole je valjda neki lekar, kapiram da je otac ovog drugog verovatno potpukovnik. 

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

Otac klinca iz škole je valjda neki lekar

Aj sad i ti, ko pod kamenom da si bio tri dana. Za 15 minuta rečeno i prezime i specijalizacija oca, o slici i privatnoj praksi gde radi da ne pričamo. 

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Aj sad i ti, ko pod kamenom da si bio tri dana. Za 15 minuta rečeno i prezime i specijalizacija oca, o slici i privatnoj praksi gde radi da ne pričamo. 

 

 

Pokušavam da ne pratim. Iskreno nisam ni video šta je sve izašlo po novinama. Psiha sam jutros slušao jer sam očekivao da će da ga strefi neki šlog (da barem bude neka vajda u moru sranja) pa sam čuo da je pomenuo zanimanja. Mislim za prvog znam samo da je pominjano da je lekar za ovog jutros prvi put čuo od prvorodjenog.

 

Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

To sam i ja prvo primetila, genaration 88 on tour, i spojene mape Italije Nemačke i Španije, nenene, you can’t make this shit up :isuse:

Lol. Nije naci majca, nego sa maturske (ili diplomske) ekskurzije (Italija, Španija, Francuska) cenim iz nekog second handa.

  • +1 4
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...