Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

3 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ti si stvarno siguran da će ova akcija sprovede tako kao što kaže ova spodoba? Ovo je čisti damage control za danas. Pola njih se neće javiti uopšte na bilo kakvu reviziju, niti će ih policija juriti, eventualno tu i tamo nekog problematičnog.

 

Btw, ja sam za potpunu zabranu oružja i da se oduzme svima, bez bilo kakvih revizija i gluposti.

 

Ma oni ne mogu da navataju tih 1200 ljudi za policiju - u KGu bio otvoren konkurs za 27 pandura na koji se nikada niko nije javio :frust:

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ti si stvarno siguran da će ova akcija sprovede tako kao što kaže ova spodoba? Ovo je čisti damage control za danas. Pola njih se neće javiti uopšte na bilo kakvu reviziju, niti će ih policija juriti, eventualno tu i tamo nekog problematičnog.

 

 

Siguran sam da neće, samo se ne slažem sa generalnom tezom da je jedini efekat oduzimanja oružja pravljenje buma na crnom tržištu. Crno tržište ne može da dopre do istog broja ljudi do kojih dopire legalno tržište.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, garmonbozia said:

Lepo će da se iskoristi ovaj događaj za kontrolu interneta.

 

Za kontrolu svega. Aj svi smo sad u fazonu oduzimanja oružja jeste to fino ali prvo onih 5000 specijalaca te 1000 novih policajaca sutra još ko zna ko na razoružan narod, epilog je šta?

 

Poslovična nesposobnost i javašluk je jedina nada da ne potonemo u, ne znam kakav rigidan sistem koji jo nema imena

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Re-ac-tor said:

Koliki % vlasnika kućnih arsenala će (bez otpora) pristati da preda nelegalno oružje?

 

Svako će da pristane kao bela lala ako mu policija pokuca na vrata. Priče o herojskom otporu do smrti nemaju veze sa mozgom.

 

Ključno pitanje je da li će policija kucati na vrata masi svojih sadašnjih i bivših kolega, za koje cela zemlja zna da su glavni nosioci što nepotrebnih što nelegalnih kućnih arsenala.

 

  • +1 2
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...