Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

5 minutes ago, gospa buba said:

zezate se za helikopter, jelda? :unsure:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 

 

Što bismo mi bili bolji od Norvežana, oni kad su jurili Brajvika, policija nije mogla da se prebaci helikopterom na ostrvo jer je jedinica bila na kolektivnom godišnjem. Istovremeno je helikopter državne televizije nadletao ostrvo i snimao ubijanje.

 

U životu se nisam osećao nebezbedno na ulici, gde god i u koje god doba dana i noći.

Sad razmišljam kako ću sutra na posao.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

pa brate poshla sam da se smejem, a kapiram jasno da nije na nivou situacije isuse.gif

rano mi je za tablete sad.gif

shta rano! JA NEMAM TABLETE! :blink:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

 

 

uf ... ako nemas neku travu u kuci

 

google kaze

 

Kamilica, pasiflora, matičnjak i paprena metvica samo su neki od biljnih čajeva koji će vam pomoći da se opustite i lakše nosite s teretom svakodnevnih obaveza

Edited by cedo
Link to comment
Just now, cedo said:

 

uf ... ako nemas neku travu u kuci

 

google kaze

 

Kamilica, pasiflora, matičnjak i paprena metvica samo su neki od biljnih čajeva koji će vam pomoći da se opustite i lakše nosite s teretom svakodnevnih obaveza

 

Kamilica, brate ja zivim na kamilici, ako ona ista smiruje ja bolje da se zapitam

Link to comment
 
uf ... ako nemas neku travu u kuci
 
google kaze
 
Kamilica, pasiflora, matičnjak i paprena metvica samo su neki od biljnih čajeva koji će vam pomoći da se opustite i lakše nosite s teretom svakodnevnih obaveza
nemoj se psujemo ljudi smo smile.png

prsli smo realno, nije vazno.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Halvard said:

 

Što bismo mi bili bolji od Norvežana, oni kad su jurili Brajvika, policija nije mogla da se prebaci helikopterom na ostrvo jer je jedinica bila na kolektivnom godišnjem. Istovremeno je helikopter državne televizije nadletao ostrvo i snimao ubijanje.

 

U životu se nisam osećao nebezbedno na ulici, gde god i u koje god doba dana i noći.

Sad razmišljam kako ću sutra na posao.

 

Hajde to nego kad su krenuli camcem uslo previse specijalaca pa im voda preplavila motor i zajebala camac. 

  • +1 1
  • Haha 5
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, noskich said:

Zloupotreba sredstava za smirenje u Srbiji je priča za sebe...

 

ja sam u severnoj korejimakedoniji

a posto nisi ironican cu da ti i kazem: zloupotreba medija, institucija, ljudi ...  u srbiji je pica za sebe

ne mogu ta sredstva da dodju na red u toj prici

Link to comment
Ček, nisu ga još uhvatili?
Najjača vojna sila…
osecam tachno kao da idioti josh dodatno blate mrtvu decu ovim zajebavanjem po pashjacima dry.png

josh ako i ministri imaju posebne zelje glede izvedbe i tajminga, da stignu mozda i da se slikaju, sve moze da bude isuse.gif

ovo ne moze da popravi ono, nishta ne moze da popravi nishta :ph34r:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk



  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Jao pa oni ne znaju da l će ga uopšte navatati večeras.

”Napadač se i dalje krije, a potragu otežava to što je teren nepristupačan i što je mrkla noć. Izolovan je jedan teren gde se pretpostavlja da se Uroš krije, i vrši se detaljna pretraga.”

Samo opušteno i bez žurbe

:covid19:

Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...