Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

4 minutes ago, Patty Lee said:

Ja ne mogu ovo više da ispratim, sad kažu da je u Malom Orašju!?

Pa zar ga nisu opkolili???

 

I provlači se da ima više napadača i taoci i sve ikad, potpuni užas od kakofonije. 

  • +1 1
Link to comment

Sad ima taoce, sad nema.

 

Ubica iz masakra u Mladenovcu nalazi se još mestu Šepšin, gde ga je policija opkolila. U toku su pregovori, a ubica nije uzeo taoce u kući, saznaju Novosti.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

hoće kurac. Evo ti jedna riječ - Lučani. Čovjek poginuo na radnom mjestu, oni koji su direktno ugroženi otišli da aplaudiraju direktoru a pljuju oca stradalog kolege.  

 

To je nešto na šta koliko toliko imaju uticaj. Na ovo nemaju. Pojavi se lik sa kalašom i poliva. 

 

Daleko da mislim da će se ne z nam šta promeniti, ali svi su u haosu i panici, to sigurno. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Taihoskopija said:

 

I provlači se da ima više napadača i taoci i sve ikad, potpuni užas od kakofonije. 

sve će to sutra predsednik da nam potanko razjasni u živom obraćanju, on već na stolu ima lekarski karton ubice i platni listić njegovog oca,

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

hoće kurac. Evo ti jedna riječ - Lučani. Čovjek poginuo na radnom mjestu, oni koji su direktno ugroženi otišli da aplaudiraju direktoru a pljuju oca stradalog kolege.  

 

Nije to baš isto. Lučani su bili tudj problem, fabrika eksploziva koja je malo kome deo svakodnevice. Niko posle toga nije imao dilemu da li sutra da pošalje dete u školu ili da uopšte izadje na ulicu. Sada će je mnogi imati.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

To je nešto na šta koliko toliko imaju uticaj. Na ovo nemaju. Pojavi se lik sa kalašom i poliva. 

 

Daleko da mislim da će se ne z nam šta promeniti, ali svi su u haosu i panici, to sigurno. 

 

Pa bilo je ovako i za vrijeme korone, pa su pišali po nama, on u skafanderu "mala će nam biti groblja" i na kraju ništa. Doduše, jeste i slao ono žandare jedan dan na nas, i bi dosta. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Nije to baš isto. Lučani su bili tudj problem, fabrika eksploziva koja je malo kome deo svakodnevice. Niko posle toga nije imao dilemu da li sutra da pošalje dete u školu ili da uopšte izadje na ulicu. Sada će je mnogi imati.

Ne brinem ja za Srbina, biće - "ćuti, može i gore". 

  • +1 9
Link to comment
Just now, Nikola77 said:

sve će to sutra predsednik da nam potanko razjasni u živom obraćanju, on već na stolu ima lekarski karton ubice i platni listić njegovog oca,

oce sutra

 

i on ce se praviti mrtav,samo gledaj,ne postoji hendlovanje za ove stvari

Link to comment
3 minutes ago, Nikola77 said:

sve će to sutra predsednik da nam potanko razjasni u živom obraćanju, on već na stolu ima lekarski karton ubice i platni listić njegovog oca,

Verovatno su vec krenuli zvalavog da sminkaju za nastup u ponedeljak.

Edited by Lancia
Link to comment

Malo mi je lakše kad čujem da je pokrenuta akcija VIHOR, odmah mi padne kamen sa srca i znam da će ga brzo uhvatiti.

 

Not.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment

Radim i ne mogu baš da pratim, preleteo preko postova ovde…

Zna li se pouzdano nesto, koliko je mrtvih?

Vidim razne brojke u opticaju, jel službeno potvrdjeno nešto od toga?

Jezivo u svakom slučaju :ph34r:

Edited by mraki
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...