Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Ne znam gde ovo, Doom tema zatvorena:

 

U pucnjavi koja se dogodila kod Mladenovca ranjeno je nekoliko ljudi, među kojima su i deca. 

Prema prvim informacijama, policija i Hitna pomoć se nalaze na terenu, a radi se o više lica ranjenih vatrenim oružjem i u toku je reanimacija, saznaje Euronews Srbija.

Za napadačem se traga.

Link to comment

Dobio sam nezvaničan info i o pucnjavi u Grockoj...prvo sam pomislio da je ovo trigerovalo ko zna šta sve, ali izgleda da su u pitanju mafijaški obračuni.

Link to comment

Prema nezvaničnim informacijama ima i povređene dece. Mediji pišu i da je navodno pucano iz automatkse puške iz automobila u pokretu i da se sve odigralo u selu Dubona.

Mediji dodaju i da je policajac teško ranjen.

Kako Pink nezvanično saznaje, muškarac iz vozila u pokretu, iz kalašnjikova puca ne birajući žrtve. Prema nepotvrđenim informacijama među ranjenima ima i dece.

Na mestu incidenta su i pripadnici policije, a raspisana je poternica za mladićem U. M. 21 godina. On je pobegao u "mercedesu" nakon što je ispalio hice.

Nijedna od ovih informacija za sada nije zvanično potvrđena

  • Tužno 3
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

Sad ćemo da otvorimo Doom ponovo. Ima li kraja ovome…

Danas je lik na Gundulićevom vencu pucao sa terase na ženu koja je šetala psa... 

Link to comment

Moj drug najbolji je iz Mld, kaze da je medju pogodjenim drug od sestre mladje njegove i culi su da je kriticno :cry:

Edited by Midgeta
  • Tužno 11
Link to comment

"Kako prenose mediji, napadač je i dalje naoružan i puca po Mladenovcu. On je pobegao ka Begaljičkom brdu i policija mu je za petam"

 

 

Link to comment

Automatska puška iz kola, pa jbt ovo ne treba džaba ni hapsiti. Ej bre stroža kontrola oružja a nama kalaši dostupni po Srbiji i to ne verujem ništa specijalno teško dostupni 

Link to comment
9 minutes ago, arheolog1981 said:

Danas je lik na Gundulićevom vencu pucao sa terase na ženu koja je šetala psa... 


I to mu, kako čujem, nije prvi put.

Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...