Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

6 minutes ago, dùda said:

Apsolutno tačno, nikako nije za ponos, ali nije ni za onoliko zgražavanje po tw.

Ta deca su prosto takva, tužna istina. Oni pokazuju neslaganje onako kako jedino znaju, na žalost.

ne znam ja sta je po tviteru, osim preko odavde.

deca nisu takva. tako su podignuta. to je takodje problem, osim ubice koji je trenutno u zizi. i to dugotrajniji i, kad se potpise crta, veci problem. ne intenzivnije bolan, veci.

 

poz

  • +1 1
Link to comment

:ph34r:

 

Spoiler

Brnabić o tragediji u školi na Vračaru: Sistem nije zakazao

Autor Beta

Premijerka Ana Brnabić je najavila intenzivan rad na primeni vladinih mera, posle tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar", te odbacila stavove da je do toga došlo jer je "sistem zakazao".

 

Spoiler
Rekla je da se "u tom smislu" ne slaže "s onima koji kažu da je sistem zakazao", te dodala: "Ne mislim da je sistem zakazao".
 
"Ako je negde (sistem) zakazao, nije zakazao, čini mi se, na ovom slučaju, možda bi zakazao u nekom drugom slučaju...", rekla je premijerka.

 

  • Tužno 3
Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

:ph34r:

 

  Hide contents

Brnabić o tragediji u školi na Vračaru: Sistem nije zakazao

Autor Beta

Premijerka Ana Brnabić je najavila intenzivan rad na primeni vladinih mera, posle tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar", te odbacila stavove da je do toga došlo jer je "sistem zakazao".

 

  Hide contents
Rekla je da se "u tom smislu" ne slaže "s onima koji kažu da je sistem zakazao", te dodala: "Ne mislim da je sistem zakazao".
 
"Ako je negde (sistem) zakazao, nije zakazao, čini mi se, na ovom slučaju, možda bi zakazao u nekom drugom slučaju...", rekla je premijerka.

 

Ja sad da nešto napišem...

 

Ovo, ovo, ovo... Ovo je...

 

706a5955bb24d3536a4fc146e1a34b60.jpg

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
10 minutes ago, Time Crisis said:

:ph34r:

 

  Reveal hidden contents

 

  Reveal hidden contents

 

 

@Duhovnost, ljubav i med

Link to comment
11 minutes ago, Time Crisis said:

:ph34r:

 

  Hide contents

Brnabić o tragediji u školi na Vračaru: Sistem nije zakazao

Autor Beta

Premijerka Ana Brnabić je najavila intenzivan rad na primeni vladinih mera, posle tragedije u beogradskoj školi "Vladislav Ribnikar", te odbacila stavove da je do toga došlo jer je "sistem zakazao".

 

  Hide contents
Rekla je da se "u tom smislu" ne slaže "s onima koji kažu da je sistem zakazao", te dodala: "Ne mislim da je sistem zakazao".
 
"Ako je negde (sistem) zakazao, nije zakazao, čini mi se, na ovom slučaju, možda bi zakazao u nekom drugom slučaju...", rekla je premijerka.

 

 

Šta sam rekao... Peru se govna, to je njima najbitnije. Samo da oni nisu krivi. 

 

Verovatno se ne pitaju kako je tim roditeljima i porodicama već eto, kako su oni malerozni pa se to desilo baš za vreme njihove vlasti. Te poplave, te 100 afera, te sad ovo, baš su malerozni... Nemaju sreće jadnici. 

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Mil@n said:

 

Šta sam rekao... Peru se govna, to je njima najbitnije. Samo da oni nisu krivi. 

 

Verovatno se ne pitaju kako je tim roditeljima i porodicama već eto, kako su oni malerozni pa se to desilo baš za vreme njihove vlasti. Te poplave, te 100 afera, te sad ovo, baš su malerozni... Nemaju sreće jadnici. 

 

Pa oni svaki ovakav užas posmatraju isključivo kao baksuzni poremećaj u radu njihove mašine. Umesto da mogu na miru da kradu avione i kamione, sad moraju da se bukvalno istovare u usta celoj naciji tako što neće dati Ružića i ostaviće ga da bude ministar. Znaju oni da to nije baš dobro za PR i zato im najviše smeta što se ovo dogodilo. Jer moraju na kratko da pokažu svima ko su i šta su, umesto da na miru sklanjaju milijarde.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...