Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

Šta mislite, kakvo je trenutno stanje u školama?

 

Znam da će roditelji da popizde. Al, i ja sam roditelj....prvaka.

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Ja sam u šoku, a već odavno se ne bavimo školom. Moja sestra je trenutno u duševnom stanju da ode  do vlade i da ih sve zapali na lomači.

  • +1 2
  • Tužno 2
Link to comment

Nije im baš jasan dopis, koji btw nije stigao. Zaključite ocene do šestog, al može i do 20. na zahtev. Možete i da radite i da ne radite, tj čuvajte ih malo, a i ne morate. I ofc ispoklanjajte im ocene.

Link to comment

Pa nije stiglo ništa zvanično. Stići će sutra, ili neće.

Ok mi je to za datume, trebalo je i mnogo ranije. Ja sam svoje ocene zaključila. I svakako ću raditi negde do 10.7 sigurno a možda i duže.

Link to comment

Ja ne razumem uopšte šta će predmetni nastavnici da rade 

dve nedelje osim da budu bebisiterke dece roditelja koji rade i koji će slati decu i kako će to da izgleda. 

Link to comment
2 minutes ago, Taihoskopija said:

Ja ne razumem uopšte šta će predmetni nastavnici da rade 

dve nedelje osim da budu bebisiterke dece roditelja koji rade i koji će slati decu i kako će to da izgleda. 

Da uče decu miru i toleranciji. Piše lepo.

Link to comment
On 31. 5. 2023. at 17:47, djordje geprat said:

zeko, ne bih da sam u tvojoj koži. potpuno ću razumeti ako digneš ruke i uzmeš da se baviš nečim drugim. tamo na vocapu čitam tvoje zavitlancije no, mislim da je to samo izduv od ove muke u profesiji. sve najbolje.

E to. A još na dva mesta. Najradije bih se sve bacila i...ne znam šta. Radim ja i privatno al to je nedovoljno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...