Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

1 minute ago, Halvard said:

"Zapadne vrednosti", doslovan citat.

Ne znam šta bih rekao, a da bude dovoljno.

 

i "video igrice" kao da smo u 2004. g.

Edited by mackenzie
  • +1 1
Link to comment

Moju osnovnu školu, OŠ Sveti Sava u Beogradu, su učenici sedmog i osmog razreda (izvesni Uvelić i ekipa) demolirali za Prvi maj 1988. ili 1989. godine, do te mere da par nedelja nismo uopšte išli u školu. Bukvalno su srušili celu školu, lomili inventar (klupe, stolice, koncertni klavir, grafoskope), izvaljivali vrata iz zida sa sve štokovima, upali u laboratoriju za hemiju pokušavajući da naprave dimne bombe i umalo se nisu otrovali, zapalili zbornicu sa sve dnevnicima, itd. Taj pir je trajao tri ili četiri dana preko praznika, a maskirala ga je ekipa koja je sve vreme igrala basket u školskom dvorištu, za šta je prethodno tražila (i dobila) ključ od dvorišne kapije od školskog domara.

 

Dodatno, ja lično sam tri-četiri puta bežao od vršnjačkih batina, vraćao se od Avalske do Vuka preko Terazija ili Autokomande bukvalno. Školu i zaposlene u školi je živo boleo đoka za moje probleme sa drugima, čak su nam profesori otvoreno rekli da ih ne zamaramo našim zajebancijama i da se žalimo roditeljima ako nam je teško.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Ne mora da bude pribran snimanje u učionici je prvi refleks. Pribrana je bila ova devojčica što se pravila mrtva

Edited by Hermetico
  • +1 6
Link to comment
Just now, steins said:

MA ovaj mali je psihopata par ekselans - sve je do tančina isplanirao i na žalost, izvršio. 

Hoće li po našem zakonu sa 18 godina a možda i pre biti slobodan kao ptica na grani? Neko od pravnika neka pojasni?

Link to comment
14 minutes ago, Redoran said:

 

Jesu li deca još uvek u školi pa ih ne puštaju napolje ili su roditelje ubijene dece ostavili da čekaju?

 

Mislim, debili su u svakom slučaju nego mi taj deo nije jasan.

 

Jos uvek se ne zna sta je sa koleginicinim detetom. Idioti

  • Tužno 2
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...