Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

Pa da, trazio sam pre par meseci gol iz kvalifikacija za SP/EP ili bese LN... Turska - Madjarska, prazan stadion za vreme kovida. Neko od Madjara zavuko slobodnjak s 30 metara i cuje se 'aaaa booooozmeeeg' dok lopta leti, vise nigde ne mogu da nadjem a bas mi je zatrebalo :dry:

Edited by Plajvi
Link to comment

:laugh: To je taj gol, samo je ovaj jebeni komentator pokrio bozmeg, cuje se malo kad prelece zid

Mislim da sam na FB naleteo na non-commentary, tu se bolje culo i kako je opizdio loptu i to kako se neko drao :ziga:

Link to comment

ŠPANJOLSKA reprezentacija izgubila je 2:0 u Škotskoj u 2. kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Rodri, kapetan Španjolske, razočaran je stilom igre škotske reprezentacije.

"Oni imaju taj stil igre i to moraš poštovati, ali to je malo smeće... Uvijek kradu vrijeme, provociraju, padaju... Za mene to nije nogomet", rekao je veznjak Manchester Cityja.

 

 

Ovi spanci igraju najdosadniji fudbal zadnjih 10 godina (od velikih repki) i sada se zale na skotski nacin igranja lopte. :isuse:

 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, borris_ said:

ŠPANJOLSKA reprezentacija izgubila je 2:0 u Škotskoj u 2. kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Rodri, kapetan Španjolske, razočaran je stilom igre škotske reprezentacije.

"Oni imaju taj stil igre i to moraš poštovati, ali to je malo smeće... Uvijek kradu vrijeme, provociraju, padaju... Za mene to nije nogomet", rekao je veznjak Manchester Cityja.

 

 

Ovi spanci igraju najdosadniji fudbal zadnjih 10 godina (od velikih repki) i sada se zale na skotski nacin igranja lopte. :isuse:

 

Istina. Kad sam video sastav pre utakmice, prvo mi palo na pamet da bi se borili za tako neko 10-15 mesto u ligi. 

Link to comment

Istina je da ni ovi moji ne igraju neki fudbal flamboyant ali ovi tvoji pretjerase. Da li i dalje igraju igru duplih pasova u istoj zoni?

Edited by borris_
Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

Istina je da ni ovi moji ne igraju neki fudbal flamboyant ali ovi tvji pretjerise. Je li i dalje igraju igru duplih pasova u istok zoni?

Sve sama smor modifikacija tiki-take.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...