Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za EURO 2024


Profesionalac

Recommended Posts

9 minutes ago, goofs said:

 

Zvucis ko da je Krstaja licno dao golove i igrao centarhalfa. Lik je diletant i figurina na tom SPu, isto tako sam mogao i ja da vodim reprezentaciju i imao bih isti ucinak.

 

Ta ekipa tada je bolja od ove ekipe sada sto smo imali, pogotovo ako se uzmu u obzir povrede Mitra i Vlahovica.

Znaci uticaj trenera je potpuno nebitan? Najbolje da igraci sami igraju.

 

Pokusavam da ukapiram logiku:

- igrali sno kao go kurac. Krstaja je supak

- igrali sko dobro. Kakve ima veze pa nije on davao golove.

 

Ok 😆

kapiram da Piksi fanovi ne daju na bozanstvo ali morace mnogo vode da prodje da se opere za blamazu iz Katara. A i imao je mnogo jaci tim nego 2018 sta god da neki mislili

Edited by NevenMan
  • Haha 1
Link to comment

Uticaj trenera nije nebitan, naravno. Uticaj Krstaje je nebitan posto covek tada nije ni bio trener, bio je tim-menadzer (I shit you not, nije imao licencu za trenera u trenutku preuzimanja reprezentacije). Nije ni sada neki trener, vidi se to po rezultatima i angazmanima, ali bar ima papir.

Link to comment
1 minute ago, Babu Bhatt said:

Uticaj trenera koji je preuzeo gotov Muslinov tim je koliki?

On je sastavio tim i vodio nas do te jedine pobede od 1998 . Mnogima ovde na forumu je to jedina pobeda u zivotu koju kogu da pamte

Link to comment
On je sastavio tim i vodio nas do te jedine pobede od 1998 . Mnogima ovde na forumu je to jedina pobeda u zivotu koju kogu da pamte
Koje jedine pobjede?
A 2010.?
  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Babu Bhatt said:

Koje jedine pobjede?
A 2010.?

Da, Jovanovicevo uskakanje u kanal sam zaboravio. Jedna od onih imali smo vise srece nego pameti pobeda.

Link to comment
22 hours ago, Babu Bhatt said:

Kakva bi to topla bratska priča bila, Srbija i CG na Euru.
Ali, Madjari su izrasli u zajebanu ekipu.

Bitno je da se Srbija plasira. A da li ce sa nama ici Madjari, Crnogorci, Bugari ili Litvanci naprosto me zabole spolovilo

Edited by NevenMan
Link to comment

Jermeni poveli protiv Turaka. 

Belorusi se blamiraju protiv Svajcaraca

 

Kvalifikacije od pet ekipa gde dve idu dalje; znace da ako sutra pobedimo; gotovo sigurno smo vec na Evropskom. 

Edited by NevenMan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...