Jump to content
IGNORED

Nestanak Ane Volš


3opge

Recommended Posts

Citam sad, pa on je tek 2 dana kasnije prijavio da je nema, bolesnik :blink:

 

A vodjenje dece na sladoled da si obezbedi alibi je tek za bacanje pegle

Edited by Midgeta
Link to comment

Razumem ja i ljubav, i strast, i svadju, i bol, i ljubomoru, i mrznju, i pomracenje uma, i sve, ali nikako ne razumem da se sve to “resi” oduzimanjem zivota majci svoje dece (2, 4, 6 godina staroj, ako sam dobro razumeo).

 

tipican primer one mudrosti, da se manji problemi uspesno resavaju vecim.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

 i ljubav, i strast, i svadju, i bol, i ljubomoru, i mrznju, i pomracenje uma,

 

Ovde je najverovatnije u pitanju čisto zlo. Kome ništa od ovog gore ne treba. Čekalo je, i dočekalo, momenat da se ispolji.

Edited by slow
  • +1 1
Link to comment

Osecam da mu treba kinta, jer je vec osudjivan za preprodaju falsifikata i ko zna sta je jos muljao i kakve veze ima, a ona ima polisu neku pa taman uzme pare i resi se zene koju vise nece jer je psiho

Link to comment
42 minutes ago, morgana said:

krajnje nebitna i naivna opservacija ali covjek i izgleda kao psiho

 

ali zato visoko inteligentan: rekao policiji da je zalutao iduci kod mame :)!

ostavio krvav noz u kuci!

skoknuo i kupio u Houmdipou (ogroman super store) sredstava za cisenje za $500, higijena!

to sve uradio sa nanogvicom!

 

novo:

Kako se navodi, istražitelji koji su se bavili nestankom Srpkinje pronašli su u pretragama njenog muža na Internetu "kako se rešiti tela žene od 50 kilograma" i "kako da se raskomada telo", prenosi CNN izvore koji su obavešteni o istrazi.

Edited by 3opge
  • Tužno 2
Link to comment
4 hours ago, Djuro said:

Razumem ja i ljubav, i strast, i svadju, i bol, i ljubomoru, i mrznju, i pomracenje uma, i sve, ali nikako ne razumem da se sve to “resi” oduzimanjem zivota majci svoje dece (2, 4, 6 godina staroj, ako sam dobro razumeo).

 

tipican primer one mudrosti, da se manji problemi uspesno resavaju vecim.


Ovakvih slucajeva ima dosta nazalost, kreni da gledas bilo koji true crime serijal vise od pola su ubistva medju supruznicima.

Najcesci motivi su:

- resila je da ga ostavi 

- ima novu zensku

 

I da, u 90% slucajeva ostave gomilu dokaza plus se izlupetaju.

Nazalost ima i onih koji se izvuku.

  • +1 3
Link to comment
58 minutes ago, morgana said:

bas ogromno interesovanje americkih medija za nestanak tj ubistvo ane vols, a i soc mreze su u usijanju 

 

jadna zena :(

 

 

sada su vec poceli da kopaju razne prljavstine o njoj, do duse mislim da sam to video u nekom nasem fekaloidu ali oni obicno samo prevedu.  muz je bio dokazani sociopata i varalica, jedino je do sada ostao nejasan motiv.

Edited by 3opge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...