Jump to content
IGNORED

Šta treba da rade bivši korisnici Credite Agricole Banke za eBanking uslugu


zmanic

Recommended Posts

Šta rade bivši klijenti Credit Agricole banke, a sada klijenti RBA za OnLine bankarstvo???
Drugar je imao i korstio sve potrebno kod Credit Agricole (apliakcija, kartica, mobilno...).
Ja sam mu reinstalirao PC, i sada ne mogu da nađem na Netu odakle da se poskida šta treba i registruje korisnik (adcokarska kancelarija).
Ranije se logovao scojom eCard-im iz CA Banke kroz aplikaciju koju je dobio od njih, sada ne može da nadje, niti znam koga da zovem telefonom. Kad zovem automat RBA nema opcije koja se baci takvim korsnicima.

Odvede me sajt RBA banke na:


Instaliram Java RE i to što piše prvo, ali kada pokušam da skinem ovo dole opisano:

"Poštovani da bi ste koristili smart kartice za logovanje i autorizaciju, neophodno je da ukoliko ih već nemate instalirate sledeće komponente
1x1trans.gif NST Sign CSP (4.8MB)
1x1trans.gif eBankSCPKCS11Updater (420KB)
"

Ali priložena ova linka NE RADE : Server Error - 404 ....

ŠTA treba da se odradi, KOME da se obratimo ????

 

PS

korisinik je u Srbiji

Edited by zmanic
Link to comment
  • zmanic changed the title to Šta treba da rade bivši korisnici Credite Agricole Banke za eBanking uslugu

Možda nekome zatreba, jer smo jedva našli šta i kako. Mrzelo ih da okače negde uputsvo, a na tel. se niko pismen ne javlja, j..ao ih robot kojeg su zaposlili :(. 

 

Znači:

 

1. Otidite na stranicu:

https://www.rbabanka.rs/O-nama/Download-PL-eBank.427.html

 

i sve sa desne strane instalirajte, redom do 

Restartujte mašinu i pokrenite Office banking aplikaciju.

 

Trebate da inesete par reg. brojeva na odgovarajuća mesta (dobijeno još od CA banke) pustite da aplikacija odradi svoj update podataka i radi sve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...