Jump to content
IGNORED

PPP u Kataru

radisa

Recommended Posts

3 minutes ago, Svarog said:

Nadam se da nisi pon'o rakiju neku pa da te uapse odmah na pasoškoj kontroli. 

Nosio sam ja rakiju u Dubai, nisu me 'apsili...

I kiseli kupus sam nosio... :fantom:

Edited by radisa
  • Hvala 1

Stigoh...

Sve do sela i smestaja organizacija je bila perfektna... Usmeravaju te sve vreme, ne mozes da promas nista... Ono sto me zapanjilo je da na aerodromu nismo nista čekali, a prtljag je bio spreman odmah posle pasoske kontrole koja je bila skeniraj pasos i prodji...

A onda ovo...

20221123_185219.jpg.836233cb699375908fd16ace5649040d.jpg

Cekali smo 2 sata...

• +1 3
13 minutes ago, radisa said:

Ono sto me zapanjilo je da na aerodromu nismo nista čekali, a prtljag je bio spreman odmah posle pasoske kontrole koja je bila skeniraj pasos i prodji...

Što bi čekao, Doha Hamad International je dve godine za redom bio glasan za najbolji aerodrom na svetu, zajebali i Tokio i Singapur i sve.

Jesi video kakvi su im nenormalno čisti WCovi? Uveli ljudi non-stop čišćenje od kako je valjda prošle godine bila ostavljena novorođena beba u kanti za đubre, gastarbarjterka iz istočne Azije se porodila i pobegla...

• +1 2
28 minutes ago, Weenie Pooh said:

Što bi čekao, Doha Hamad International je dve godine za redom bio glasan za najbolji aerodrom na svetu, zajebali i Tokio i Singapur i sve.

Jesi video kakvi su im nenormalno čisti WCovi? Uveli ljudi non-stop čišćenje od kako je valjda prošle godine bila ostavljena novorođena beba u kanti za đubre, gastarbarjterka iz istočne Azije se porodila i pobegla...

Jbg, na vecini aerodroma se otelis za prtljag, u februaru smo u Dubaiu cekali skoro sat...

Englezi su se zalili da su satima cekali da udju na tekmu, tj kasnili su na pocetak jer aplikacija za čekiranje ulaznica nije radila. 
Jos negde videh komentar na temu slabog baratanja sa modernim tehnologijama/ padom sistema.

1 hour ago, John Coltrane said:

Englezi su se zalili da su satima cekali da udju na tekmu, tj kasnili su na pocetak jer aplikacija za čekiranje ulaznica nije radila. 
Jos negde videh komentar na temu slabog baratanja sa modernim tehnologijama/ padom sistema.

Hakovan im je sistem za karte...

Na par utakmica su pustali bez karte, na casna rec, imam je...

15 hours ago, Weenie Pooh said:

Meni se smučio prilično, svaki put sam čekao presedanje minimum 6-8 sati  a nisam imao dovoljno entuzijazma za turu obilaska grada. 

Prvi put je bilo još i izdržljivo jer je aerodrom ogroman i za obilazak svega možeš da ubiješ nekoliko sati.

Meni taj aerodrom nije ostao u secanju kao preterano cist. Poseban WTF utisak u zoni za klanjanje i smrad iz zone za pusenje koji se sirio bar 50m dalje od te gasne komore. A nije da sam samo jednom bio, mada pre kovida.

@radisa hocemo play by blay celokupnog boravka. :thumbsup:

2 hours ago, ubibobi said:

Meni se smučio prilično, svaki put sam čekao presedanje minimum 6-8 sati  a nisam imao dovoljno entuzijazma za turu obilaska grada. 

Prvi put je bilo još i izdržljivo jer je aerodrom ogroman i za obilazak svega možeš da ubiješ nekoliko sati.

I ja sam presedao nešto nenormalno dugo, još nisam mogao ni da odremam jer je obližnji Kinez u hazmat kostimu drndao neke telefonske igrice maksimalno glasno, bez slušalica.

Preko dana je OK, kao što kažeš, ima čime da se ubije vreme. Zato noću, astagfirrulah. Možda je trebalo lepo da iznajmim kabinu za spavanje, ali bile su bezobrazno skupe.

@Poludziber Da, krenuli su da obsesivno glancaju tek od 2020, kad je bila ta situacija sa napuštenom bebom koju su sami sebi zakomplikovali.

• +1 1