Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

1 hour ago, keitel said:

Čekaj, je li realno da se ekipa sažaljeva i čuva od gnjeva javnosti posle ovakve predstave?

Niko Piksija i ostale nije mlatio po ušima da daju ovakve izjave uoči polaska. Sami su izabrali da žele da budu ispraćeni uz fanfare, sada neka isto tako sami uživaju u valjanju po blatu, ako se par kritičkih naslova u štampi može tako nazvati. Ako ih to na bilo koji način remeti u pripremi sledeće utakmice, za to su opet sami krivi jer su oni ti koji su kreirali sliku tih nerealnih očekivanja u javnosti.

Sto bi bilo ko bio gnevan? Razocaran da, ali ako odigramo dobro protiv Kameruna i Svice, i razocaranje ce proci.

Sami su izabrali da slave protiv Portugala i direktno se plasiraju. Pa logicno da ce posle da Izjavljuju da se nikoga ne boje. Sigurno nece da pricaju da su srecno stigli u Katar i tu su da sticu iskustvo i uce. Ocekivanja su postavljenja spram nasih igara. Mi nemamo puno igraca koji na ovom nivou prave razliku. Ako oni koji imaju tu klasu nisu trenutno spremni, onda je to nenadoknadiv hendikep. Ali da pricu o tome ostavimo po zavrsetku grupne faze..

5 minutes ago, Plajvi said:

316139076_5659654137454196_1154645241254

konačno istina na javnom servisu. 

:ziga:

najjače kako sad izveštavaju, tipa srbija je uspela sat vremena da igra egal sa petostrukim šampionom  blabla. 

• +1 2

Vazi. Bice i drugo kolo na prvenstvu pa cemo tada moci bolje da procenimo sta smo mi danas igrali protiv Brazila. Osim ako neko ne misli da je i Svajcarska za nekoliko klasa bolji tim od nas.

Ne mislim da je bolji tim ali kompaktniji... ipak su bili ispred Italije u grupi a to nije bilo slučajno ma kako je Italija "čoukovala"

Tako da... odoše živci ako ne bude bolja gol razlika posle drugog kola. Bez obzira na rezultat Bra-Sui

Je l' ima negde statistika koliko su pasova/centarsuteva presekli/blokirali/izbacili nasa 3 branica i dvojica zadnjih veznih? 

U prvom je taj segment igre izgledao odlicno. SMS je bio katastrofa u onome sto je trebalo bit' naredni segment igre 

Žabari su na Rai1 isticali zasluge Casemira u opstrukciji skoro svakog napada, makar malo je gurnuo, povukao ili šutnuo (loptu). SMS-ovao je Tadiju & co... Sad kad gledam ocene, samo iza strelca golova je. Inače su i italijani prilično nahvalili igru Srbije posebno posle prvog poluvremena

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

• +1 1
7 minutes ago, mlatko said:

Ne mislim da je bolji tim ali kompaktniji... ipak su bili ispred Italije u grupi a to nije bilo slučajno ma kako je Italija "čoukovala"

Bili smo i mi ispred Portugala koji je poslednjih godina timcina za Italiju.

2 hours ago, *edited by mod said:

+1 za gol razliku, fin je posao odrađen i sa ovih 0:2

Uz pretpostavku da Švajcarska gubi od Brazila pa makar 0:1 nama ostaju tri opcije.

1) Dobiti Kamerun tako da nam gol razlika ide na ruku i u slučaju X u zadnjem kolu 

2) X protiv Kameruna i pobeda protiv Švajcarske gde u zavisnosti od gol razlike možda jurimo pobedu sa dva gola ili još ludje gledamo kartone (za sada 3:2 protiv nas)

Lebe mekani :ph34r:

30godina gledam fudbal i svaki put kalkulacije, kalkulacije, kalkulacije…

• +1 3
  • Haha 1
2 minutes ago, extragluv said:

video sam negde da je brazil valjda na poslednjih 14 tekmi sa evropljanima, samo nas i hrvate uspeo da dobija po 2x :happy:

Od Finala 2002 nisu dobili evropske ekipe a da nisu Balkanci. Taman da i to isprave.

29 minutes ago, John Coltrane said:

Lebe mekani :ph34r:

30godina gledam fudbal i svaki put kalkulacije, kalkulacije, kalkulacije…

Bez zezanja, meni bi prijalo da protiv Brazila napadamo 90 minuta i izgubimo 1:8, Kamerun ajde dobijemo 3:2 i Švajcarska nas rutinira sa 1:3. Vratimo se kući sa 10-15 primljenih golova i svi kažu bravo bre, niste kalkulisali, to je sve što smo od vas hteli.

Jedino što to niko ne bi rekao nego bi se svi sprdali sa jednicima koji su zalutali u fudbal, i što Piksi prvi zna da bi tako bilo, pa zato kalkuliše kao i svaki trener na SP.

• +1 5

Bili smo i mi ispred Portugala koji je poslednjih godina timcina za Italiju.
To stoji, ali na guzove. Bez magije Tadića i blica Mitra je ova reprezentacija osrednje slaba a to znaju i protivnici. Kad bi proradila i druga dijagonala SMS-Vlahović onda bi bila druga priča i mnogo teško za kontrolisati.

Na guzove su prošli i Švajcarci pa je sad prilika da se pokaže ko ima veće(g)

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

2 hours ago, assignment said:

Koliko smo bese izgubili protiv Argentine 2006 sa najboljom odbranom ikada?

Milan Dudic, Nenad Djordjevic, Nadj kao levi bek i ne znam ko je sve tu defilovao sigurno nisu najbolja odbrana ikad.

2 hours ago, Heaviside said:

.....

Što se pritiska javnosti tiče, mene mnogo više brine izjava Piksija koji optužuje igrače, pretpostavljam Mitrovića i možda Vlahovića, da su ga obmanuli. Sve je divno i bajno, a onda se posle prvog, očekivanog poraza iznosi prljav veš. Selektorovo ponašanje posle meča se generalno ne u klapa u lepu priču koju je pričao meča. Videćemo, nadam se da se u timu nije ništa promenilo i da će izaći na teren u sledeće dve na isti način na koji su to radili u kvalifikacijama. 

Eh, obmanuli ga.  Zar nije na konferenciji za medije pred odlazak u Katar, na pitanje novinara o povredi Mitrovica, Piksi odgovorio da bi poveo Mitrovica i bez jedne noge.  Razumem da je hteo da zabavi i okurazi naciju i uveren sam da je bio svestan da je povreda ozbiljna i da Mitrovic nije 100% spreman.  Mozda je Piksi to trebalo da kaze i da naglasi da za Mitrovica nemamo zamenu i da svesno preuzima rizik sto ga vodi u Katar s nadom da se Mitrovicevo stanje poboljsa.  Niko ga za to ne bi kritikovao.  Medjutim, sinocna izjava da su ga obmanuli igraci i strucni stab je "brigo moja predji na drugoga".

• +1 2
  • Tpojka locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...