Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

Ok je rezultat od dva razlike ali tesko da prikazana igra nece uticati na preostale dve utakmice, oni moraju da pricaju da su se drzali 50 minuta ravnopravno da bi ostali mentalno spremni za dva tima koja slede i koji isto imaju neke racunice. Da na nas generalno ovakve stvari, tamo u ekipi, ne uticu i da smo u stanju da se iskljucimo i maksimalno srpremimo nije bas sigurno jer su nam takva iskustva. To je sada najvazniji posao koji Piksi ima i koji ce imati. Ovo je sada prica za i naredne turnire jer oba tima mozemo da pobedimo inace ne bi bili na velikoj sceni. 

Edited by villiem
  • +1 1

Ovaj naš tim je smejurija, odbrambeni igrači ne znaju osnovne stvari i ne smeju dvojica sami da igraju nego mora najmanje troje da ih bude, potpomognuti sa dva beka, jer su toliko loši.

Piksi je izvukao maks i treba mu spomenik podići. Mi protiv Portugala igramo naših sto posto i overačivujemo, čovek izvukao maks iz ekipe.

No, pošto nam je to neki maks, protiv Brazila nemamo šta da tražimo.

Stojkovic-Kolarov-Subotic-Vidic-Ivanovic-Stankovic-Ninkovic-Krasic-Jovanovic-Zigic-Pantelic su Brazil za ovaj tim.

Pavlovic-Veljkovic-Milinkovic 🤣 I onda potpomognuti Zivkovicem i faking Mladenovicem 🤣

Dva nula je odličan rezultat, sad imamo dva protivnika po meri i ako prođemo da slavimo kao da smo SP osvojili.

• -1 3

Zamisao da krenemo oprezno sa jednim špicem i da pokušamo da držimo loptu koliko toliko i eventualno pronađemo Mitra, uz nadu da nam neće dati više od jednog gola i onda da se u poslednjih 20ak minuta otvorimo i pokušamo da nešto uradimo napred je očekivana. Klasičan autsajderski pristup. 

Meni je sasvim u redu otvaranje posle primljenog gola. To jedino za šta možemo da se uhvatimo da ne bi rekli da su sve izjave selektora i igrača o borbi prsa u prsa i igranju svoje igre potpuno bez pokrića. Sada će se pokazati da li je Piksi zaista uspeo da skine pritisak sa igrača, da li su sampouzdanje i zajedništvo zaista na visokom nivou i najvažnije da li su naš vezni red i napada zaista toliko kvalitetni koliko smo mislili.

Što se pritiska javnosti tiče, mene mnogo više brine izjava Piksija koji optužuje igrače, pretpostavljam Mitrovića i možda Vlahovića, da su ga obmanuli. Sve je divno i bajno, a onda se posle prvog, očekivanog poraza iznosi prljav veš. Selektorovo ponašanje posle meča se generalno ne u klapa u lepu priču koju je pričao meča. Videćemo, nadam se da se u timu nije ništa promenilo i da će izaći na teren u sledeće dve na isti način na koji su to radili u kvalifikacijama. 

• +1 3
2 minutes ago, assignment said:

Koliko smo bese izgubili protiv Argentine 2006 sa najboljom odbranom ikada?

6:0 ali tada smo bili klasična raspuštena menadžerska banda gde su igrači namerno dobijali crvene kartone kako bi izašli iz farse i izminirali ove što ostaju. To je sve potpuno neuporedivo sa ovim sada.

• Redoran unpinned this topic
4 minutes ago, Hele said:

Ovaj naš tim je smejurija, odbrambeni igrači ne znaju osnovne stvari i ne smeju dvojica sami da igraju nego mora najmanje troje da ih bude, potpomognuti sa dva beka, jer su toliko loši.

Piksi je izvukao maks i treba mu spomenik podići. Mi protiv Portugala igramo naših sto posto i overačivujemo, čovek izvukao maks iz ekipe.

No, pošto nam je to neki maks, protiv Brazila nemamo šta da tražimo.

Stojkovic-Kolarov-Subotic-Vidic-Ivanovic-Stankovic-Ninkovic-Krasic-Jovanovic-Zigic-Pantelic su Brazil za ovaj tim.

Pavlovic-Veljkovic-Milinkovic 🤣 I onda potpomognuti Zivkovicem i faking Mladenovicem 🤣

Dva nula je odličan rezultat, sad imamo dva protivnika po meri i ako prođemo da slavimo kao da smo SP osvojili.

Kako mali Perica zamislja fudbal: Ako igras s trojicom pozadi, to ne radis zbog karakteristika igraca nego zato sto su stoperi toliko losi da ne mogu da igraju dvojica.

Milenkovic je sinoc odigrao elitnu utakmicu, btw.

• +1 7
  • Hvala 1
4 minutes ago, J.R. Cash said:

Apsolutno. Šteta za ono nesrećno samonapucavanje u glavu, mimo toga je bio briljantan i počistio brdo lopti. Najbolji u našoj zadnjoj liniji.

• +1 3
Just now, Redoran said:

6:0 ali tada smo bili klasična raspuštena menadžerska banda gde su igrači namerno dobijali crvene kartone kako bi izašli iz farse i izminirali ove što ostaju. To je sve potpuno neuporedivo sa ovim sada.

Nisam misleo za uporedjivanje, tada je Petko vodio sina itd. Vise sam se dotakao toga, jer se sada trubi i kuku lele, kao da smo mi ikada u istoriji, bili na tom nivou... A najblize smo bili u stvari ono, 1974 :fantom:

• Haha 1
6 minutes ago, assignment said:

Nisam misleo za uporedjivanje, tada je Petko vodio sina itd. Vise sam se dotakao toga, jer se sada trubi i kuku lele, kao da smo mi ikada u istoriji, bili na tom nivou... A najblize smo bili u stvari ono, 1974 :fantom:

A i tad smo vezali 5 tekmi bez pobede posle onog nakantavanja 

11154516-1000x560.jpg

Na ovoj fotki gde mu se ne vidi frizura uopste ne izgleda kao idiot 

Edited by Plajvi
6 minutes ago, assignment said:

Larsson je uoči te tekme napisao da je razlika u klasi takva da će Argentinci da stave loptu u gaće i beže nam po terenu sa njom dok ne pocrkamo i dobijemo par crvenih. Eto.

27 minutes ago, J.R. Cash said:

Kako mali Perica zamislja fudbal: Ako igras s trojicom pozadi, to ne radis zbog karakteristika igraca nego zato sto su stoperi toliko losi da ne mogu da igraju dvojica.

Milnekovic je juce naparavio veliku gresku, napucao sebe u glavu iako uopste nije morao tako da pokusava da izbaci, te gurunuo Vinicijusa u odlicnu priliku ali je uspe da izblokira na kraju,. On je bio na nasoj desnoj strani po kojoj su nas ubili. Nije on samo kriv jer je morao da ima jacu podrsku prvo Zivkovica a onda Lazovica. Mislim da je na toj strani vise igrao Lukic, iako na sredini. Sa druge strane Pavlovic je posle ocajnog ulaska u utakmicu, zuti odmah na pocetku, dodatni pritisak na njega, mnogi pomislili da dobija crveni do kraja, kasnije sve dobro pozatvarao. Istina da je brazilsko levo krilo jace od desnog...

Ali to je sve sada nebitno.

Moramo be zajebancije da stisnimo Kamerun. Ako nam nekako i uteraju moramo dati vise, imamo kvalitet za to protiv Kameruna. Bez straha i puni, samo puni. 

Edited by pasha
21 minutes ago, dekki said:

Ришарлисон у Премијер лиги још није дао гол за Тотенхем ове сезоне :blink:

Ima Kejna ispred sebe, šta je tu čudno? 

(Plus trener Konte, jbg.)

• +1 1
  • Tpojka locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...