Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

5 hours ago, Svemir Zeka said:

Dobro, a ljubav?

Hvala na pitanju. Ide nekako, valjda je to cijena tog danka godinama, ali spas je u bagremovom medu.

On topic: Stojković će morati biti čvršći ako Srbija želi doseći svoj vrhunac. 

• Wub 1
1 hour ago, ArleKino said:

Hvala na pitanju. Ide nekako, valjda je to cijena tog danka godinama, ali spas je u bagremovom medu.

Izvrsno sročeno. :lolol:

1 hour ago, ArleKino said:

On topic: Stojković će morati biti čvršći ako Srbija želi doseći svoj vrhunac. 

Ne sumnjam u Stojkovića, znaće da proceni u kom trenutku kako da postupi. 

Mihajlo Todić na rts-u pominje vlagu u večernjem terminu kao jedan od razloga lošije partije. To je to, tu smo svi.

I opet, toliki je nesklad između prikazanog na terenu i onog što su najavljivali da je to nerealno sasvim. Ja sam očekivao, s obzirom na ono što se pričalo danima, da će neko od naših reagovati kao Tunižanin koji je u prvom minutu odnio protivnika u reklame i zatim urliknuo. To je stejtment, to je ono što im je usadio selektor. Kod nas se to izgubilo nakon intoniranja himni.

• +1 1
  • Haha 2

Nije Brazil ekipa koju možeš da uplašiš tako što ćeš da ih biješ i urličeš. Ubili su nas kao granom i to je to. Nema više šta da se priča i razmišlja o tome, sad je jedino bitan Kamerun.

• +1 7
40 minutes ago, keitel said:

Mihajlo Todić na rts-u pominje vlagu u večernjem terminu kao jedan od razloga lošije partije. To je to, tu smo svi.

Vlaga?

Nema vlage u Kataru, vreme je idealno za igru... Bukvalno je perfektno vreme... 

• Haha 3

Ljudi su nerealni. Mi smo pre par meseci došlo do toga da dobijamo ekipe koje (Šveđani, Norvežani) garantuju ulazak u 16 na EP. Iz grupe nismo izašli od 1998. Ova generacija ima  jednu pobedu protiv top ekipa, i to protiv jedne slabije od Brazilaca. Puk najavljuje gengbengovanje Brazila. Naravno da se ovako završilo. 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 4

Brazil je imao prilika u prvom poluvremenu, kada je Milenkovic napucao sam sebe u glavu Vinicijus je imao sjajnu priliku. Inace mozemo zahvaliti Vinicijusu sto nije mnogo tezi poraz ali nas je rastavljao u drugom poluvremenu po nasoj desnoj strani i oba komada smo primili tuda i skoro svi opasni napadi su isli po toj strani. Piksi je to morao da prepozna i resi to ali nije.

Vanja jeste dosta poskidao ali imao je jedno suludo dodavanje Gudeljau na 16m od naseg okvira...ali to valjda tako mora u nas.

Ali sta je bilo, bilo je. Rezultatski nije katastrofa, igracki u drugom jeste.

Sada bez respekta na Kamerun, jaci smo, bolji smo. Ako nam i zavuku nekim hrkljusom ili kontrom dacemo vise, samo napad i trpaj, trpaj i trpaj...

Edited by pasha
20 minutes ago, pasha said:

Vanja jeste dosta poskidao ali imao je jedno suludo dodavanje Gudeljau na 16m od naseg okvira...ali to valjda tako mora u nas.

Пресликана ситуација из Португала кад је Рајковић додао Гудељу након чега примамо гол.

Rafinju smo još i nekako rešili na desnom krilu ali je Vinicius na levom ostao da radi šta hoće. Jbg, za Rafinju je Pavlović imao neku pomoć od Mladenovića dok je ovaj bio na terenu, a Bleki je protiv Viniciusa uglavnom ostajao sam i morao da se povlači pred njegovim naletima jer je Živković beskoristan u odbrani a zamenio ga je dvostruko beskorisni Lazović.

Naša formacija kada smo autsajderi je 3-2-4-1 sa spoljnim igračima koji su u najboljem slučaju polovično upotrebljivi u odbrani. Tu ako protivnik ima moćna krila, biće zlo i naopako. Teško da postoji teži protivnik od Brazila u tom segmentu. Baš se sve namestilo kako ne treba.

• +1 2

Je l' ima negde statistika koliko su pasova/centarsuteva presekli/blokirali/izbacili nasa 3 branica i dvojica zadnjih veznih? 

U prvom je taj segment igre izgledao odlicno. SMS je bio katastrofa u onome sto je trebalo bit' naredni segment igre 

Edited by Plajvi

Meni su tokom himne delovali toliko naprzeni da mi je utisak da su zaista verovali da ce pocistiti Brazilce, ali su posle prvog minuta na terenu shvatili da nemaju sta da traze. Mozda sam preveliki laik, ali ja ovakav Brazil nisam ocekivao. Neka su heklali zahvaljujuci nama, ovaj hekleraj je umetnos'

Edited by hefaca
  • Redoran unpinned this topic
  • Tpojka locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...