Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

12 minutes ago, Dimitrije said:

Piksijev komentar u vezi kondicije ne drzi vodu.  Svi igraci folate iz jakih stranih liga; tek je sredina takmicsrske sezone; do sada nisu pokazivali nedostatak kondicije.  Da je kondicije problem, trebalo je do sada da se primeti.  U Ligi nacija odigrali su po 3 utakmice u 10 dana bez problema i to po zavrsetku sezone.

Ja bih rekao da je Piksi pre svega smoren zbog toga što mimo odbrane i golmana ama baš ništa nije ni minimalno funkcionisalo, i da zbog toga ne zna gde bije u komentarima. Cenim da će se ujutro presabrati, održati sastanak i krenuti da sprema sledeću utakmicu.

Da smo makar desetak minuta uspeli da ih sabijemo i napravimo par šansi, verovatno bi svima poraz pao mnogo lakše. Ali kad neće, onda neće.

Ako su nam stvarno tri ključna napadača povredjena, onda nam visi ceo turnir i to je loša sreća. Nama je za bilo kakav dobar rezultat osnovni preduslov da prva postava bude zdrava jer su zamene daleko od adekvatnih.

57 minutes ago, borris_ said:

A sada:

image.png.dee85cc93cf0166cf794007caf99775a.png

Sad videh sliku, meni ovo ne izgleda toliko strasno. Pod uslovom da nema kidanja tetiva i ligamenata, deluje kao obican otok, splasne za par dana, za sedam hodas sasvim normalno. Ovaj tamo sa najskupljom medicinom na svetu verovatno mnogo brze.

• +1 1
1 minute ago, goofs said:

Sad videh sliku, meni ovo ne izgleda toliko strasno. Pod uslovom da nema kidanja tetiva i ligamenata, deluje kao obican otok, splasne za par dana, za sedam hodas sasvim normalno. Ovaj tamo sa najskupljom medicinom na svetu verovatno mnogo brze.

Pa da, ali s takvim zglobom vise nece moci da pravi 15 saltoa posle svakog kontakta, pa nece ni hteti da igra

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Haha 2
14 minutes ago, goofs said:

Meni je utisak utakmice da je Brazil mnogo zajeban i da ih vidim bar u polufinalu, ako ne i dalje.

Za nas ne znam sta reci posto se nismo pojavili.

Ovaj Brazil protiv svih top reprezentacija ce da pukne kao zvečka...

Oni nama nisu mogli da rese presing, a rešiće Francuzima i Špancima? Pa i Englezima, Portugalu ili Belgiji? Čisto sumnjam...

bilo je usranih gaca, vidi se to po prijemu lopte i pasovima. pravile su se greske kod nekih osnovnih stvari.

onaj kome gace nisu pune govana no muda je strahinja "jebemiseprotivkogaigram" pavlovic. 

Jedete govna preterano, onako svi na gomilu.

Iako može zvučati čudno, ja sam u stvari dosta zadovoljan onime što je prikazala Srbija, naročito do 60. minuta. U prvom poluvremenu nije bilo ni jedne opasne situacije pred golom VMS, pa čak ni do samog gola, posle smo pali jer protiv Brazilaca koji su skoro na svakoj poziciji svetski krem fudbala moraš sve vreme da igraš na 100% svojih mogućnosti da bi se nadao nečemu, a mi nemamo igrače koji mogu da drže taj nivo 90 minuta - da ih imamo, bili bismo Francuska, a ne Srbija. Realno, pitanje je da li bi iko iz srpskog tima mogao da sedi čak i na kraju klupe Brazila, možda Vlahović ili SMS, ali i to je pitanje. Drugi gol je  majstorija Rišarlisona, premda je pitanje da li bi te majstorije bilo da ga je neko markirao kako Bog zapoveda. Vidim da se zamera kako nismo šutnuli na gol - pa nije to posledica pičkastosti, bezmudosti i ostalih karakternih osobina, već toga što je Brazil odigrao taktički skoro savršenu utakmicu - znali su tačno koga i kada trebaju da zatvore i šta da rade, to su i uradili jer igračima tog nivoa nije problem da zatvore protivnika koji ima cca 2 ili 3 igrača svetske klase, a ostatak vodonoša po osrednjim ekipama Liga petica sa kojima su oni igrali milijardu puta. To su otprilike naši realni limiti sa ekipama sa top nivoa, i vidimo da je razlika između Srbije i Brazila manja nego npr. između Zvezde i Bajerna, što je samo po sebi priličan uspeh.

Suma sumarum, ja mislim da naša ekipa još uvek ima sasvim realne šanse za osminu finala - Brazilci će rutinski da odrade i Švajcarsku i Kamerun, a na nama je da pokažemo da imamo materijal za eliminacioni deo. Imamo potencijal i za 6 bodova, ali i za to da ne damo gol do kraja, i tu je ključno prvo poluvreme protiv Kameruna - ako tu otvorimo kako treba, onda možemo jako i do kraja u osminu. 

• +1 8
11 minutes ago, radisa said:

Ovaj Brazil protiv svih top reprezentacija ce da pukne kao zvečka...

Oni nama nisu mogli da rese presing, a rešiće Francuzima i Špancima? Pa i Englezima, Portugalu ili Belgiji? Čisto sumnjam...

Koji crni presing, mogli su 7 golova da nam daju, VMS se ovim nastupom prodao u Barselonu.

Gledam njihovu klupu, za Jesusa ne bi bilo mesta u top11 u mozda 3-4 reprezentacije na prvenstvu. Martineli, Rodrigo, danas Bruno G nije igrao, lik bi u zubima nosio srednji red bilo koje druge ekipe, ukljucujuci i Francusku bez Kantea i Pogbe. Bas su napakovani i to ce im omoguciti da drze jak tempo 90min. Ne moraju da razbijaju redom, uteraju jedan gol i cekaju da se protivnik otvori, a kad se otvori najebao je.

Videcemo.

• +1 2
Just now, goofs said:

Koji crni presing, mogli su 7 golova da nam daju, VMS se ovim nastupom prodao u Barselonu.

Gledam njihovu klupu, za Jesusa ne bi bilo mesta u top11 u mozda 3-4 reprezentacije na prvenstvu. Martineli, Rodrigo, danas Bruno G nije igrao, lik bi u zubima nosio srednji red bilo koje druge ekipe, ukljucujuci i Francusku bez Kantea i Pogbe. Bas su napakovani i to ce im omoguciti da drze jak tempo 90min. Ne moraju da razbijaju redom, uteraju jedan gol i cekaju da se protivnik otvori, a kad se otvori najebao je.

Videcemo.

Prvih 15 minuta dok smo imali snage imali su bas problema... 

• Haha 2

Kada bi i Francuzima "oduzeo" Mbapea i Grizmana, to bi bila jedna osakacena reprezentacija koja ne moze da cilja na najvise domete. Da ne pricamo o Srbiji, kada ne igraju Vlahovic i Kostic u prvom timu zajedno. Sa njima kada igraju, i sa Mitrovicem i Tadicem.. mi smo jedna ekipa koja moze da zajebe racune svakoj ekipi - oduzmi bilo koju dvojicu od njih, i mi smo prosecna ekipa, nivo Svedjana ili Norvezana. 

Edited by JohnnyD
  • +1 1
4 minutes ago, JohnnyD said:

Kada bi i Francuzima "oduzeo" Mbapea i Grizmana, to bi bila jedna osakacena reprezentacija koja ne moze da cilja na najvise domete. Da ne pricamo o Srbiji, kada ne igraju Vlahovic i Kostic u prvom timu zajedno.

Sjajno poređenje. A zamisli tek kad bi Francuzima "oduzeo" Benzemu i recimo Nkunkua...

• Haha 5
  • Redoran unpinned this topic
  • Tpojka locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...