Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja i dalje ne mogu da skapiram da nisu pokušali da iskoriste katastrofalnu tromost inače odličnog Tijaga Silve; 38 godina ima čovek, nema tima u Premijer ligi koji ga nije okrenuo i istrčao kontru jedan na nula. 

ovo uopste nije tacno. desilo se par puta da se zajebe u dodavanju i da mora juriti napadaca ali ga nisu okretali levo i desno kako kazes.

i drugo, ekstremno je pametan i ima vrhunsko pozicioniranje, sto je u vecini slucajeva sasvim dovoljno da ne mora da sprintuje sa napadacima.

• +1 1
1 minute ago, Redoran said:

Realno mračite previše, sad je odjednom neka bruka i sramota da Brazil održi čas fudbala Srbiji? Jok, nego ćemo mi njima, sa čitava dva igrača koji znaju sa loptom. 

Najgore je prošlo, imajte vere makar jednom.

Ne mrace oni nego si ti iz nekog razloga upao u standardni mod nasih sportskih komentatora kad igramo protiv jacih ekipa. Ne moze se, brzi su, jaci su, znaju, jebi ga, bla, bla,... Citam komentare ovde i imam utisak kao da nisam gledao utakmicu ili sam gledao neku drugu. Brazil nas je jednostavno pregazio a koliko njihov kvalitet ima veze s tim toliko ima i nasa kukavicka "igra". Ekipa mora pod hitno da se resetuje, da zaboravi ovu blamazu koju su danas priredili i da u sledece dve utakmice odigra ono sto pokazuje od dolaska Piksija na mesto selektora. Ovo danas moze da im se otpise na preteran respekt i prema takmicenju i prema protivniku ali mi ne smemo vise nijednu utakmicu da odigramo ovako bedno i uplaseno. Da smo deset puta veci autsajderi nego sto jesmo nismo smeli ovako da prodamo utakmicu bez ispaljenog metka.

• +1 9
  • -1 1

Ovo je drugi put da nasu reprezentaciju koju vodi Piksi neko razmontira.  Prvo su to ucinili Danci u prijateljskoj i sada Brazil i to jos zesce.  U obe utakmice smo igrali protvi izuzetno brzih timova i izgledali totalno inferiorno. 

7 minutes ago, Redoran said:

Realno mračite previše, sad je odjednom neka bruka i sramota da Brazil održi čas fudbala Srbiji? Jok, nego ćemo mi njima, sa čitava dva igrača koji znaju sa loptom. 

Najgore je prošlo, imajte vere makar jednom.

Videcemo kako ce protiv Brazila igrati Svajcarska i Kamerun. Ako oni budu samleveni onda je sve ok. Ovo pretrcavanja 20-30 metara sa dva koraka treba da znaci da niko nece moci sa njima da igra.

Mi moramo bas mnogo drugacije lice da pokazemo u ponedeljak a ovi neka budu prvaci. Mislim da su svesno odustali od uzaludnog trcanja kada je posle nekoliko minuta postalo jasno kako se ovi krecu.

Just now, 189- said:

ovo uopste nije tacno. desilo se par puta da se zajebe u dodavanju i da mora juriti napadaca ali ga nisu okretali levo i desno kako kazes.

Ma daj, mrzi me da ti tražim klipove ali samo u MOTD bilo je bezbroj primera gde jednom dobrom loptom u prazno izbacuju napadača oči u oči sa golmanom jer Thiago ne stiže da se okrene i isprati ga. 

Just now, 189- said:

i drugo, ekstremno je pametan i ima vrhunsko pozicioniranje, sto je u vecini slucajeva sasvim dovoljno da ne mora da sprintuje sa napadacima.

Tačno, moguće je da bi se protiv nekog manje tromog napadača od Mitra on drugačije postavljao, ali Brazil za razliku od Čelsija igra sa samo dvojicom pozadi i ne bi mu bilo lako da kupi sebi tih 5-6 metara fore u baš svakoj situaciji. 

4 minutes ago, MiddleClass said:

Mocart ocjene

Gudelj 6

Lukic 5.5

:isuse:

Je li zabranjeno staviti ocjenu ispod petice?

Nikad do sada nisam vidio da neko ima ispod kod srpskih novina.

Petica bi trebala biti prosjecna utakmica. A ocjene ispod lose odigrana utakmica. Vecina igraca bi danas imala ispod 5. 

Edited by borris_
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ma daj, mrzi me da ti tražim klipove ali samo u MOTD bilo je bezbroj primera gde jednom dobrom loptom u prazno izbacuju napadača oči u oči sa golmanom jer Thiago ne stiže da se okrene i isprati ga. 

jebiga da je tako kao sto kazes onda ne bi bilo teorije da startuje za najbolju ekipu sveta i umesto njega bi igrao osvajac lige sampiona. imao je on zajebe ove sezone (ko nije u chelsea...) ali ni blizu toliko na koliko ti aludiras. 

Odigrali smo sramotno loše. I ovo predstavljanje Brazila kao nekih vanzemaljaca je besmisleno, neće otići dalje od 1/4 finala. Uz Katar i Kostariku smo bili izrazito najjadniji. Jedino je rezultat dobar, trebali smo katastrofalno da izgubimo. Žao mi samo ovih par momaka iz odbrane koji su ostavljeni na cedilu. Piksi ko da je pao sa Marsa sa izjavama. I šta je tačno bilo dobro u prvom poluvremenu osim što nismo primili gol. 

• +1 1
  • -1 1
Just now, borris_ said:

Je li zabranjeno staviti ocjenu ispod petite?

Nikad do sadanisam vidio da neki ima ispod kod srpskih ocjena.

Petica bi trebala biti prosjecna utakmica. A ocjene ispod lose odigrana utakmica. Vecina igraca bi imala ispod 5. 

U pravu si... nisam vidio na Mocartu ispod 5 ocjene, mozda 4.5 kad u LS primis 6 golova...

Alibi novinarstvo

• Redoran unpinned this topic
  • Tpojka locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...