Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

4 minutes ago, Plajvi said:

Nemanja Maksimovic je legenda, najneprimetniji igrac u istoriji fudbala, ja danas nisam primetio ni da je usao 

Ja ovaj njegov sprint necu zabpraviti dok sam ziv.

Naleteli smo na osetno jacu reprezentaciju i to je to. Ako ne potonu psihicki, a nemaju ni najmanje razloga za to, moglo bi ovo da bude sasvim ok protiv Kameruna i Svajcarske. Nema razloga za neku preveliku kuknjavu. 

• +1 3
  • Hvala 1
36 minutes ago, Redoran said:

Pa ne može drugačije jer su ovi disciplinovani i odmah udvoje tog što je prešao na njihovu polovinu (osim ako nije štoper, onda ga puste malo). Kad mi njih isto tako udvajamo, oni bace neku madjiju i sa 1-2 dodira izadju iz bloka i samo gledaju ko im se gde otvorio. Probali su i naši da probijaju blok, pogubili sve lopte jer pored ovih nema prolaza. Jedino da smo imali 11 trkača da svi preoru teren i pride budu jaki na lopti, ali to nemamo.

NIje to bas tako.

U drugom poluvremenu je prijem bio skandalozan, pa onda je lako udvajati. Nase udvajanje je funkcionisalo prvih pola sata.

I prijem i udvajanje ne funckionise kada si crko, a nasi igraci su brz crkli. To je meni vise zabrinjavajuce od stava. Ja nisam stekao utisak da su se usrali, da je tako bilo, ne bilo odrbana u prvih pola sata biloa dobro organizovana. Useres se valjda na pocetku, a ne na pola utakmice.

1 minute ago, Plajvi said:

Mozda je i bio spreman, ali ga je nagazio onaj odma u petom minutu. Bukvalno se setao, i jednom je skocio kad je onda Mladenovic centrirao. I jednom ga je neko srusio na centru pa naravno nije faul, jer kako da neko gurne Mitrovica u skoku a da to bude faul. To je sve sto se pomerao

Jaka je to spremnost ako se bukvalno šetaš. Ako zbog tog ranog faula ne može da potrči, na selektoru je da ga zameni a ne posle da se duri jer mu je ovaj rekao "mogu da izdržim, nije mi ništa" i nastavio da šepa okolo. 

Ja i dalje ne mogu da skapiram da nisu pokušali da iskoriste katastrofalnu tromost inače odličnog Tijaga Silve; 38 godina ima čovek, nema tima u Premijer ligi koji ga nije okrenuo i istrčao kontru jedan na nula. A ovde čovek opušteno izlazi za Mitrom do centra terena, i ništa.

• +1 1
29 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa i pokušali su da odigraju, Brazil je odlično pritiskao i uzimao loptu na 40 metara od našeg gola.

Ispucavanja su alternativa kad su bili u frci, ali tu je problem što Mitar nije bio sposoban bukvalno ništa da odigra. Nijedan skok duel nije dobio, nijednom nije pobegao štoperu od 40 godina...

Ko zna kako bi izgledalo da je umesto nespremnih centarfora igrao neki veznjak, a Tadić pokušavao da odigra lažnu devetku.

Da, rekao je Piksi da su ga uvjeravali (valjda strucni stab) da su Vlahovic i Mitar spremni, ali je vidio na terenu da nisu?!

I da ce igrati spremni igraci naredne meceve.

• +1 1
5 minutes ago, Redoran said:

Pa dobro, pokušao je da ih napadne sa onim što ima umesto da čuva časnih 0-1, i to je za respekt. Danas nije prošlo ali nekom drugom prigodom hoće (ne protiv Brazila naravno, ali nije svaki protivnik Brazil).

Ja ne bih menjao Gudelja (ne verujem da to pisem) i Lukica.  Uveo bih Radonjica umesto Zivkovica da ubrza igru.  Razmislio bih da li da uvedem Vlahovica umesto SMS ili Tadica da pojacaju igru posle prekida.  Pokusao bih da savetujem igrace da cesce sutiraju kada se nadju na 20-25 m od gola jer ocigledno da dodavanja u kazneni prostor nisu prolazila. 

• +1 1

jbg napadacki smo dosad u sustini sve podredili (ne bez razloga, naravno) Mitros-Tadić osovini, Mitros je očigledno povređen a Tadić u užasnoj formi, tako da nisam preterani optimista ni protivu afrikanera.

• +1 2
32 minutes ago, Redoran said:

Pa ne može drugačije jer su ovi disciplinovani i odmah udvoje tog što je prešao na njihovu polovinu (osim ako nije štoper, onda ga puste malo). Kad mi njih isto tako udvajamo, oni bace neku madjiju i sa 1-2 dodira izadju iz bloka i samo gledaju ko im se gde otvorio. Probali su i naši da probijaju blok, pogubili sve lopte jer pored ovih nema prolaza. Jedino da smo imali 11 trkača da svi preoru teren i pride budu jaki na lopti, ali to nemamo.

Sve ok, ali ako ne ume da bace madjiju neka probaju da bace to što imaju. A ako nemaju ništa, onda ne znam šta Juve i slični plaćaju 80 miliona. Ja se možda ne razumem u fudbal kao Piksi, ali ja mu i nisam mera. Kad se podvuče crta, šutnuli smo 0 puta u okvir gola i tu nešto ne štima. 

Ajde, biće bolje.

Just now, Budja said:

NIje to bas tako.

U drugom poluvremenu je prijem bio skandalozan, pa onda je lako udvajati. Nase udvajanje je funkcionisalo prvih pola sata.

I prijem i udvajanje ne funckionise kada si crko, a nasi igraci su brz crkli. To je meni vise zabrinjavajuce od stava. Ja nisam stekao utisak da su se usrali, da je tako bilo, ne bilo odrbana u prvih pola sata biloa dobro organizovana. Useres se valjda na pocetku, a ne na pola utakmice.

Crkli su jer Brazilci trče za sve pare a bogami i biju muški. I ono najvažnije, ne gube ni delić vremena i prostora jer surovo kontrolišu loptu. Naš mučenik čim vidi da lopta seda Brazilcu na kopačku, zna da mu odmah valja trčati, klizati, riljati… Posle 60 minuta takvog rudarenja od prijema više nema ništa, barem u ovoj klasi u kojoj je većina našeg tima.

Neće tako crći u druge dve utakmice.

3 minutes ago, Venom said:

Sve ok, ali ako ne ume da bace madjiju neka probaju da bace to što imaju. A ako nemaju ništa, onda ne znam šta Juve i slični plaćaju 80 miliona. Ja se možda ne razumem u fudbal kao Piksi, ali ja mu i nisam mera. Kad se podvuče crta, šutnuli smo 0 puta u okvir gola i tu nešto ne štima. 

Ajde, biće bolje.

pa gore ne moze. ne mozes da imas minus suteva u okvir gola :D

edip: eo Dak bacio INT, vec je bolje :D

Edited by freakns
  • +1 1
  • Haha 1
  • Redoran unpinned this topic