Jump to content
IGNORED

Brazil - Srbija (24. novembar, 20:00)

PPPrognoza  

67 members have voted

1. 1. Pobednik je:

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/24/22 at 20:00

Recommended Posts

• Redoran pinned this topic

Dosta smo se mi plasili Brazilaca, nek' se sad oni nas malo plase! U to ime, privremeni avatar i licnost

Kakav Militao Eder Peder, kakav Danilo Gavrilo, Lukas Mukas...

Presudice mentalna zrelost nasih igraca i nislijski intelekt na klupi, znate da vam kazem, ja sam prvi imo muda da ga menjam, on je bio moj igrac...

Protivno svim zakonima logike i fizike, popadace svi tiketi sveta, rezultat ce biti kao na otvaranju Veltmajstersafta 1974.

Edited by Plajvi
  • +1 3
  • Haha 5

Ne znam, meni ovaj nas tim prvi put moze da se igra sa bilo kojim timom, pa i Brazilom

Onaj Brazil 74 se i nije bas proslavio, to bese prvi put bez Pelea?

Pogodili smo stativu il precku tada :D

• +1 1

Šteta što ne igra mali Ronaldo za njih, ali u drugu ruku i nije jer bi se u tom slučaju Srbija teško kvalifikovala

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

• Haha 1

'74 se pred turnir znalo, drug Tito je davao 200 maraka, 2 flase vina i 4 kile pecenja, vodis sekretaricu u Frankfurt, urokas je, narokas je i ti si zadovoljan. 0-0 s prvakom sveta

A ne ovaj njihov Tito sto mu mena dzeri™ i hohstapleri pozivaju pogresnog Gabrijela u repstaciju :dry:

Racic glavom u 94' salje rezantan udarac glavom, koji sa brazilske gol-linije u stilu Ilije Sivonjica vadi Stefan Mitrovic i zaustavlja rat u Ukrajini

I ni treci put zaredom na velikim natjecanjima evropski Brazilci ne postizu zgoditak portugalskim Srbima 

Edited by Plajvi

Nesto mi se cini da ce Piksi to takticki da razvali...

0-0 ili 1-1.

Mi ne mozemo izgubiti utakmicu, jer je to Brazil, a oni mogu, jer nisu dugo nista osvojili na SP.

• +1 1

4:1, Karioke rutinski.

Otvaramo Mundijal kao devedesete protiv Mateusa i drugara. Vec vidim kako tesim starijeg klinca posle drugog Risarlisonovog gola, dok se sa mladjima svadjam od 5', posto im ne dam da gledaju crtace. Pobedjen, prepustam im daljinski u 75', pa tek na PPP-u saznajem da se i Mitar upisao.

• +1 1
  • Haha 2

Sanjao sam da smo poveli 1:0 u prvom poluvremenu, imali jedan poništen gol, a probudio sam se kada sam ja zasrao nešto na golu i ispustio loptu njima pred noge. 

• +1 2
  • Redoran unpinned this topic