Jump to content
IGNORED

FIFA World Cup Fantasy 2022


Recommended Posts

verovatno bih i ja to uradio da nisam smetnuo sa uma sinoć da nema tekmi u 11 i da se ima vremena vajlkardovati ko čovek.

 

ovako očekujem rutinski najgore kolo do sad :isuse:

 

 

Link to comment
23 hours ago, Pokojni Ruxin said:

aktivirao sam power captain, a bez toga bi mi izbor za traku bio gakpo pa mesi. da kažem javno pa da ispratimo svi zajedno očiglednu protraćenost. 

Ja uradio isto u drugom kolu došlo na Mbapea, bačen WC, ali sam bar ovog 12og ubo sa Gakpom

Link to comment

da naše finale je polufinale svetskog, tako smo prošli put na evropskom

 

osim ako se dogovorimo da se produži i na finale i za treće mesto, mada meni se to čini previše utakmica, ali kako hoćete

Link to comment

Da bi skrpio pare za Di Mariju, ubacio Gvardiola umesto Dumfrisa. Di Marija nije ni zaigrao pa sam ubacio Fernandeza koji je uspeo da postigne autogol. Lomio se da prebacim traku sa Mesija na Mbapea i naravno to nisam uradio + se sudija zainatio da mi skine clean sheet na Hernandeza.

 

A vi kako ste?

Link to comment
11 hours ago, cvrlle said:

@Moća pa sta ce ti onda Ali na klupi ako si tripovao danas brazilce? :isuse: vise tripova si proziveo ovih dana :evilsmile:

imam savet kako da ih izvadis sa klupe ali...
 image.png.3455593fc1c0ee888eff9cb1e49d3cf3.png

Ne staj mi na muku gledao sam izgleda dijagonalno, mislim prebacio sam traku na Mbapea a nisam napravio nijednu izmenu sa klupe pa ti sad vidi šta se dešavalo u mojoj  glavi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...