Jump to content
IGNORED

FIFA World Cup Fantasy 2022


Recommended Posts

18 hours ago, levi said:

Update: With Matchday 1 complete, updates will be made throughout today to resolve issues experienced with player data and points calculations. Historical scores will be updated, and future scoring will now be accurate.

 

Kakvi su to idioti. Tipa, mene se tek nakon dodavanja ovih bodova pokazalo da sam imao odličnu ekipu u prvom kolu:

 

image.thumb.png.0671ca9db7141177b06a8b0995022d9d.png

 

Alba dobio dodatno za penal, Eriksen i KDB za ključna dodavanja, Mesi i Ričarlison za šuteve u okvir kola, pa i Di Marija čak...

 

A s obzirom da se nije znalo da li se dobijaju ovi bodovi ja sam se u međuvremenu riješio i Eriksena i De Brujnea, iako se sad pokazuje da su oni ustvari odličan izbor. Ali džaba, kad papci kasne...

Link to comment
7 minutes ago, Velocipede said:

 

Nisu ovo dobri rezultati... Imam 66 iz prvog kola, ne 60 :)

Toeto, sada je jasnije, hvala na odg.izgleda da su ručno unošeni rezultati kao što su i određivani parovi prvog kola.

 

Ostaje pitanje zašto nisu određeni parovi pre početka već tek nakon završetka prvog kola tj.samo su određene grupe ali ne i parovi.

Link to comment

odmah se naprave svi parovi i bracket čim se unesu timovi, stoji tamo sve vreme, verovatno nisi dobro video

 

 

20 minutes ago, Velocipede said:

 

Nisu ovo dobri rezultati... Imam 66 iz prvog kola, ne 60 :)

 

znači da su ipak  još nešto menjali  :sleep:

 

izvinjavam se, sad ću da vidim da li može da ispravi

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, ubibobi said:

Kad? Pre početka prvog kola?

Meni su samo stajale grupe..izgleda da nisam video ali sad sam isto tako ušao i video rezultate, jebem li ga

 

pa da, kad sam okačio prvi link, samo sam tada stavio ovo overvieiw, a na ostalim tabovima je odmah bilo sve, fixtures, standings itd

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/22049-fifa-world-cup-fantasy-2022/page/3/#comment-5539829

 

možeš da probaš gore create tournament, čim uneseš format već je napravljen raspored..

 

Link to comment

ja opalio wc iz dosade, nije baš fantazi na krv i nož kao fpl, može da se igra malo opuštenije pa sam prodao Mbapea koji mi je  jedini siguran izvor poena, kao možda će da ga odmara pred plejof, i doveo koliko god sam mogao Holanđana i Nemaca jer im treba protiv najslabijih timova na prvenstvu

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...