Jump to content
IGNORED

FIFA World Cup Fantasy 2022


Recommended Posts

Meni je bolje ovo pravilo sada za izmenu kapitena...

 

Kako nikako ne mogu da srede aplikaciju, stalno neka upozorenja da možda broj poena  nije tačan, da će uraditi ispravke, da poeni sa neke utakmice možda nisu dobri...

 

 

Link to comment

Чекај је л’ сам ја добро схватио да су у сред првенства променили правило да везни играчи не добијају 5 бодова за гол него 7 :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Ne znam da li je pravilo ili greška ali skinuli su Gundoganu CS iako je izašao na 1:0 

Plus ova glupost od 60 minuta. Evo izašao Tores u 57om, a to što je igrao sudijsku nadoknadu 5 minuta se izgleda ne računa.

Link to comment

izgleda da ne obraćaju pažnju na to da li je bio u igri, nego samo da li je ekipa primila gol.  gore pomenutom Teu Hernandezu nisu računali CS iako je ušao posle primljenog gola i igrao 80 min

 

oivaj fantazi je definitivno 'drugačiji'

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, levi said:

izgleda da ne obraćaju pažnju na to da li je bio u igri, nego samo da li je ekipa primila gol.  gore pomenutom Teu Hernandezu nisu računali CS iako je ušao posle primljenog gola i igrao 80 min

 

oivaj fantazi je definitivno 'drugačiji'

Alba nije dobio bodove za izboren penal, da li će sve ovo naknadno dodavati ili nikada... ko zna.

Link to comment

wc pre drugog kola je taktika koju sam ja svakako mislio sprovesti dok sam planirao ulagati nekakvo vreme u ovo...ali pošto se već pri prvom obilasku sajta zaključilo da nije vredno toga sklepao sam tim za 45m i džokere verovatno nikad neću iskoristiti. vrlo retardiran fantazi, tu sam samo da ispoštuem.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

vrlo retardiran fantazi, tu sam samo da ispoštuem.

 

Pogađalica im je još retardiranija, ništa pojedinačne utakmice, ništa tačni rezultati, samo brackets. Jednom upišeš ko prolazi dokle i gotovo, locked in, vidimo se na kraju šampionata :isuse:

 

Izgleda da je i FIFA+ tu samo da ispoštuje formu.

  • +1 1
Link to comment
 
Pogađalica im je još retardiranija, ništa pojedinačne utakmice, ništa tačni rezultati, samo brackets. Jednom upišeš ko prolazi dokle i gotovo, locked in, vidimo se na kraju šampionata :isuse:
 
Izgleda da je i FIFA+ tu samo da ispoštuje formu.
Imas bogadjalicu odvojeno je brackets i predictions.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

ili da sačekam još malo, možda budu menjali kalkulaciju poena iz prvog kola :isuse:

 

 

Update: With Matchday 1 complete, updates will be made throughout today to resolve issues experienced with player data and points calculations. Historical scores will be updated, and future scoring will now be accurate.

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...