Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

2 hours ago, Roger Sanchez said:

Comeuppance emoji23.png
 

 

Kako li Jack spava noću, verovatno on a bed made of Musk's money.

 

Milijarderima izrazito zvone testisi zbog toga šta QAnon misli o njima.

 

Eno Dorsey se zavukao u svoj bunker na Novom Zelandu i trese se od straha :cry:

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

nego vini jel znaš ono kad je elonova bivša žena talulah riley pisala elonu povodom suspenzije babylon bee-a da treba da kupi twitter i porazi wokeism?

 

Spoiler

elon-musk-and-his-ex-wife-talulah-riley-

 

pitam jer si ti u taboru da muska ne zanimaju ideologije van onog što mu pare donosi. mislim načelno se slažem da ga očigledno najviše pare zanimaju, ali plašim se da ga precenjuješ kad misliš da nije upao u culture wars iskreno 1 srcem i dušom.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, gospa buba said:

pa mislim, na maskovom tviteru sledovanje golih zena je sada redovno, ne mogu bash da se rilejtujem u smislu algoritna, jedino ako se ne izjashnjavaju kao anarho leve aktivistkinje, shto je bash malo verovatno :unsure: emoji38.pngol:

 

Blago tebi. Meni umesto gologuzih dama izleće neki advokat Čeda koji veli da će sve da ih besimo kad dodjemo na vlast a  tu je i neka grupa Oktobar koja će da objavi ko su imenom i prezimenom ruski špijuni u Srbiji. Sa moje lajne samo sevaju muški hormoni viva la revolucion.

Edited by ObiW
Link to comment

Da li ce ove republikanske smote ista da urade od januara po ovom laptom pitanju? Nesposobni su totalno. Čisto sumnjam. 

Da se ovo desilo demokratama, vec bi letelo perje i par hapsenja kao ovi mucenici za J6. 

  • Haha 2
Link to comment

Primećen porast pratilaca stotina naloga konzervativnih političara na Tviteru! Stotine! Stoka se vratila na platformu da prati svoje senatore i kongresmene. Skandalozno, kenseluj sve odmah! 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

nego vini jel znaš ono kad je elonova bivša žena talulah riley pisala elonu povodom suspenzije babylon bee-a da treba da kupi twitter i porazi wokeism?

 

  Hide contents

elon-musk-and-his-ex-wife-talulah-riley-

 

pitam jer si ti u taboru da muska ne zanimaju ideologije van onog što mu pare donosi. mislim načelno se slažem da ga očigledno najviše pare zanimaju, ali plašim se da ga precenjuješ kad misliš da nije upao u culture wars iskreno 1 srcem i dušom.

 

Nisam baš toliki fan lika i dela EM da pratim šta koja od tri bivše žene misli o čemu, kao ni njihovo devetoro dece. Čitao sam samo jednu od njih, valjda Justine, kad je piskarala u "stay woke" fazonu. Retard razveden od retarda, a plague on both their houses.

 

Ja kad kažem ideologija, ne mislim to stiktno marksistički (ono kao, periferne pojave kojima se javnost zamlaćuje, kontra ekonomskom materijalizmu). Za mene je ideologija svaki princip, svako široko usmerenje u politici. Liberalizam je ideologija. Laissez-faire kapitalizam je ideologija. Komunizam sa kineskim karakteristikama je ideologija. 

 

Ideologija je, dakle, omasovljenje intuitivnih ličnih stavova, njihova konkretizacija u koliko-toliko koherentnu političku platformu.

 

"Woke" fenomen nije ideologija nego manir, trend, obrazac ponašanja koji ništa konkretno ne nudi, nikakvu koherentnu ideju nema. Ako je ikakav princip, onda je princip beskonačnog raslojavanja i fragmentacije svake grupe, niz interni alle gegen alle sukoba koji ne vode nikuda i ne služe ničemu. (Osim što garantuju opstanak status quo, naravno.)

 

Konsekventno, nije ideologija ni zauzeti poziciju kontra woke fenomenu. Za to je sposoban svaki post-ideološki retard, pa i Elon Musk. Koliko je iskren u tome uopšte nije bitno, ali ja mislim da samo ide niz dlaku sve brojnijim kontrašima u cilju održanja sopstvene relevantnosti/popularnosti/bogatstva. Da vetar dune iz nekog drugog pravca i ponudi mu priliku da se opari being woke, skočio bi samo tako.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Pokojni Ruxin said:

 

 

  Reveal hidden contents

elon-musk-and-his-ex-wife-talulah-riley-

 

pitam jer si ti u taboru da muska ne zanimaju ideologije van onog što mu pare donosi. mislim načelno se slažem da ga očigledno najviše pare zanimaju, ali plašim se da ga precenjuješ kad misliš da nije upao u culture wars iskreno 1 srcem i dušom.

Кад сам имао 16 година и кад сам са друштвом куповао флаше жестоког пића у себи сам мислио: "глупи Американац мора да чека 21 годину да би купио алкохол" , а суштински ја сам био глуп и незрео. Е сад, син Елона Маска са 18 година подноси захтев да га оперишу и да трајно промени пол ( https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=06&dd=21&nav_id=2173838 ) , ако је културно удесно бити против тога, и ја сам културно удесно. Океј, он има право да осећа да не припада свом телу, али осећаће то исто и са 25 и са 30 година, ако баш стварно то осећа. Ми говоримо о времену када је сазревање екстремно продужено, када људи ни у озбиљним годинама не знају ко су, а левичарска идеологија потенцира да адолесцент доноси непогрешиве изборе - а који се одражавају на цео будући живот и неповратни су. 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Кад сам имао 16 година и кад сам са друштвом куповао флаше жестоког пића у себи сам мислио: "глупи Американац мора да чека 21 годину да би купио алкохол"

Ako si sa 16 mislio :isuse: o glupim Amerikancima koji ne mogu da kupe pice, jebiga... :cry:

 

Link to comment
5 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Кад сам имао 16 година и кад сам са друштвом куповао флаше жестоког пића у себи сам мислио: "глупи Американац мора да чека 21 годину да би купио алкохол" , а суштински ја сам био глуп и незрео. Е сад, син Елона Маска са 18 година подноси захтев да га оперишу и да трајно промени пол ( https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=06&dd=21&nav_id=2173838 ) , ако је културно удесно бити против тога, и ја сам културно удесно. Океј, он има право да осећа да не припада свом телу, али осећаће то исто и са 25 и са 30 година, ако баш стварно то осећа. Ми говоримо о времену када је сазревање екстремно продужено, када људи ни у озбиљним годинама не знају ко су, а левичарска идеологија потенцира да адолесцент доноси непогрешиве изборе - а који се одражавају на цео будући живот и неповратни су. 

 

Ukoliko, za trenutak pretpostavimo, da vreme postoji, onda možemo da se saglasimo da je jedino nepovratno u ovom slučaju vreme.

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, black mirror said:

 

ne radi se ovde samo o tviteru, kako drugacije da ti objasnim. taj dan je bio jedan od naj mracnijih za slobodu govora i onoga sto ostalo od demokratije u moderna doba, dan kada je odluceno da sve drustvene mreze i msm mogu da cenzurisu vaznu vest koja bi 110% uticala na presednicke izbore i da eleminisu svakoga ko sme da pisne o tome i nazalost sve je to proslo bez mnogo buke, bukvalno ''don't look up"

 

ako ja kazem da weenie navija za psg (ili vec za koga navijas) i dodje radisha i kaze da to nije istina i da svako ko bude tvrdio to bice banovan i u medjuvremenu banuju pola foruma jer tvrde isto. ako ja sutra i dalje tvrdim da ti navijas za psg ne znaci da napadam tebe nego napadam radishu

 

 

 

mrzi me igrati se semantike sa vinijem, pa ajde da se osvrnem na ovo. jel može sumiranje šta se nalazilo na tom laptopu što bi okrenulo tok izbora? kojim povodom bi mustang da hapsi?

 

iskreno nisam baš ispratio tu priču, jer mi je zbog tajminga bilo očigledno da je u pitanju novi pokušaj "hilarini mejlovi" podmetanja. pa reko neću uopšte da se upuštam u to, a pretpostavio sam da su se i mediji opametili pa su zato bili dosta oprezniji ovaj put. ali ako je neko ozbiljna istina sakrivena kontam sad je pravi trenutak da saznam. jer ovo što piše matt taibbi je smehoteka, šokira se čovek što je društvena mreža imala nekakvu moderaciju sadržaja. i interno raspravljala o tome! kakav smoking gun...

Edited by Pokojni Ruxin
  • -1 1
Link to comment

@mustang

Ironija sarkazam ovo-ono, neverica da su braća toliko zabrinuta zbog toga što više ljudi prati određene kongresmene i senatore od promene vlasnika tvitera i navode to kao neki argument kontra ilona.

Deluje mi da si pomislila da zaista mislim da je to problem, a imam suprotan stav. Oprosti ako si  ipak u startu ispravno razumela ali se ne slažeš se samnom.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...