Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

12 minutes ago, mraki said:

Koja bi tek bila poenta da se neko drugi prestavlja kao on?

 

Pa kao, Infowars šala komika, evo doveli smo Jea™ da ekskluzivno kaže kako voli Hitlera. 

 

I onda AJ može kao, "hrnj hrnj hrnj, tu se ne bih složio sa tobom" i deluje normalno.

Link to comment
22 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Meni apsolutno ne zvuči, u to malo klipova što sam čuo ovde i po Tviteru. 

 

U čemu je poenta sa maskiranjem? 

 

pa to mu je moda. ne razumes ti to...

 

960x0.jpg?height=472&width=711&fit=bound

 

NINTCHDBPICT000710528351.jpg

 

mt-kanye-west-off-platt-copy.jpg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kakvog crnog Bajdena, nema EM ništa novo da prijavi u samoj priči oko laptopa (koja je uostalom i bila potvrđena sa samo par godina zakašnjenja).

 

Verovatno je fokus na samocenzuri starog Tvitera, uz nekakvo šuplje obećanje da toga više neće biti. Mislim, ja mu unapred verujem - ne bi me 1 Elon lagao.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Kakvog crnog Bajdena, nema EM ništa novo da prijavi u samoj priči oko laptopa (koja je uostalom i bila potvrđena sa samo par godina zakašnjenja).

 

Verovatno je fokus na samocenzuri starog Tvitera, uz nekakvo šuplje obećanje da toga više neće biti. Mislim, ja mu unapred verujem - ne bi me 1 Elon lagao.

 

pa o tome se i radi, nije elon tvrdio nista drugo

 

 

  • +1 1
Link to comment

kako nema, priču vodi mat taibi, dokazuje da je levica vodila tviter i da nije bilo toga bajden ne bi dobio izbore, a sve iza leđa premudrog dorsija

 

sve je izašlo

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Braća Strugacki said:

kako nema, priču vodi mat taibi, dokazuje da je levica vodila tviter i da nije bilo toga bajden ne bi dobio izbore, a sve iza leđa premudrog dorsija

 

sve je izašlo

 

pa nema nista novo o laptopu (na sta aludira weenie). samo dokumentuju ono sto je svako sa 2 grama mozga tada znao, da establishment utice na izbore kroz cenzuru jer obicna propaganda ocigledno nije bilo dovoljno

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa to nije napad na Bajdena nego na ex-Twitter. "Ljudi moji, ova bivša vlast, nećete poverovati šta su sve radili..."

 

kako nije!? boli njega qrac za ex-twitter, ovo danas je direktan napad na teleprompter, i to nuklearni napad

Link to comment
6 minutes ago, black mirror said:

kako nije!? boli njega qrac za ex-twitter, ovo danas je direktan napad na teleprompter, i to nuklearni napad

 

Daj molim te sumiraj taj nuklearni napad, čitao sam šta je Taibi do malopre delio i uopšte mi ne zvuči tako. Pod lupom je samo bivši menadžment Tvitera, njihovi trapavi pokušaji da budu veći katolici od pape i spreče Trampov reizbor, uz negativne reakcije kako republikanaca tako i demokrata.

 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Daj molim te sumiraj taj nuklearni napad, čitao sam šta je Taibi do malopre delio i uopšte mi ne zvuči tako. Pod lupom je samo bivši menadžment Tvitera, njihovi trapavi pokušaji da budu veći katolici od pape i spreče Trampov reizbor, uz negativne reakcije kako republikanaca tako i demokrata.

 

 

ne radi se ovde samo o tviteru, kako drugacije da ti objasnim. taj dan je bio jedan od naj mracnijih za slobodu govora i onoga sto ostalo od demokratije u moderna doba, dan kada je odluceno da sve drustvene mreze i msm mogu da cenzurisu vaznu vest koja bi 110% uticala na presednicke izbore i da eleminisu svakoga ko sme da pisne o tome i nazalost sve je to proslo bez mnogo buke, bukvalno ''don't look up"

 

ako ja kazem da weenie navija za psg (ili vec za koga navijas) i dodje radisha i kaze da to nije istina i da svako ko bude tvrdio to bice banovan i u medjuvremenu banuju pola foruma jer tvrde isto. ako ja sutra i dalje tvrdim da ti navijas za psg ne znaci da napadam tebe nego napadam radishu

 

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...