Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Već su poskidali naloge organizacija koje su izveštale o 6.1.

 

Glavni savetodavac Andrew Ngo. Ko bi rekao da će da ide u tom smeru, Ja.

Edited by Braća Strugacki
  • +1 2
Link to comment

Od svih fajtova na ovom svetu, najmanje sam očekivao da crnci napadaju Jevreje. To je ono kao vrh dna postmodernizma, nema dalje. Ni Vikinzi vs. Nindže ovo ne može da nadmaši. 

 

 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Opet Elon nije dobar, iako je twitter uradio ono sto je trebalo - suspendovan je nalog koji je narusio pravila. 
 

 

Tako i Vučić naredi pa se nešto desi, a ne ide po zakonu i pravilima.

  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Od svih fajtova na ovom svetu, najmanje sam očekivao da crnci napadaju Jevreje. To je ono kao vrh dna postmodernizma, nema dalje. Ni Vikinzi vs. Nindže ovo ne može da nadmaši. 

 

Nije to novo, dobar deo onih Black Power organizacija iz civil rights ere su bili u fazonu "... and it's all the Jews' fault!"

 

Današnji Hotep frikovi baštine drevni Egipat kao kolevku civilizacije (one izvorne, crne) i smatraju da je sve krenulo nizbrdo kad je Mojsije prebegao preko Crvenog mora.

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Sammael said:

 

Tako i Vučić naredi pa se nešto desi, a ne ide po zakonu i pravilima.

Kontam sta kazes, ali mi ne znamo da li je Elon urgirao ili postoji procedura unutar twittera. Sa druge strane, on tek gradi kompaniju koju je on i srusio, pa mislim da je OK i ako to nekad ide ovim putem

Link to comment
20 minutes ago, Lezilebovich said:

Opet Elon nije dobar, iako je twitter uradio ono sto je trebalo - suspendovan je nalog koji je narusio pravila. 
 

 

To manje više, ali šta je tviter danas je lepo ilustrovano raspravama na ovu temu koje se tamo odvijaju.

 

od 100 poziva na free speach 99 su sa naci naloga

 

nije bilo potrebno baš mnogo vremena da septička jama izlije

 

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...