Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

15 minutes ago, mustang said:

Na kraju ce ispasti da pola vas sto pljuje elona niti vozi niti ima ekonomske koristi od tvitera. 

 

 

:isuse:

Pa tim pre mozemo racionalnije da sagledamo celu situaciju

Link to comment
12 minutes ago, Frile said:

što reče levi, dobar primer kako funkcioniše sebična desničarska logika
što bi se bavili bilo čime osim sami sobom

 

tviter je bio desna platforma, sada ide još dalje u desno pod maskom slobode govora, tako da ništa ne čudi

 

1. materijali koji se koriste u proizvodnji automobila garantuju da automobil neće biti upotrebljiv bez zamene delova posle 30 godina

2. CO2 krediti pomažu da industrija sporije uvodi promene, a ne brže kako to tesla fan klub predstavlja

3. softver i dalje ide na beta testiranje koje se radi na ulicama i putevima

4. sve firme maska postoje zahvaljujući subvencijama i državnim ugovorima

5. prenošenje razvoja svemirskih letova državnim parama na privatnika uništava mogućnost da bar u svemiru budemo jednaki lol

 

itd, lista je predugačka da je bilo ko piše bez tastature

 

  • +1 8
Link to comment
55 minutes ago, mustang said:

Na kraju ce ispasti da pola vas sto pljuje elona niti vozi niti ima ekonomske koristi od tvitera. 

 

 

:isuse:

Ovo je baš pogrešna logika. Tviter prvi ne bi postojao kad bi samo ljudi koji imaju direktne veze sa nečim iznosili svoje mišljenje.

Pritom su bezbednost saobraćaja, zagadjenje i sloboda govora teme koje se zaista tiču svakog živog.

Edited by mraki
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Ovo je baš pogrešna logika. Tviter prvi ne bi postojao kad bi samo ljudi koji imaju direktne veze sa nečim iznosili svoje mišljenje.

Pritom su bezbednost saobraćaja, zagadjenje i sloboda govora teme koje se zaista tiču svakog živog.

 

Pa hajde da pricamo o tome uz objektivniju sliku o svim auto proizvodjacima. I da pricamo o tviteru i slobodi govora. 

Moja iskustva nisu bila lepa zadnjih 3-4 godine a sad mi sve odgovara. Napokon je funkcionalan, informativan, nisam shadowbanned iako sam bas malo retvitovala politicke ili druztvene tvitove. 

 

A vi zapeli o elonu, vini mu sanja subvencije kao da je iz njegovih usta uzeo a pri tom vratio najveci deo, vece ribe nikad nece otplatiti zajmove sto su dobili i jos meni prica o mom porezu a kad bih bih mu rekla koliki treba da otplatim za 2021 i da nema apsolutno nikakve veze sa elonom (jer je odleprsao iz kalifornije kao jos gomila korporacija, pametni ljudi) pao bi sa stolice. 

Mi, pri tom, imamo ljude na ppp koji voze teslu al srecom se ne primaju na vase kritike kao ja, nego gledaju svoja posla. I koliko sam ih razumela uzivaju i njihovim teslicama. I ne znam nikog ko vozi teslu da je razočaran. 

 

A kad smo kod wv, prijatelji kupili i vratili ga pod lemonade warranty jer im se kvario non stop u prvih mesec dana. Uzeli posle audi. 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

 

Ne zna se šta je bolje i inspirativnije, "advertising entertainment" u stilu debilnog onlajn kviza ("koja ste kuća u GOT") ili ono sa VIDEO + lorem ipsum.

 

Link to comment
19 hours ago, mustang said:

Na kraju ce ispasti da pola vas sto pljuje elona niti vozi niti ima ekonomske koristi od tvitera. 

 

 

:isuse:

 

Ne znam da li 5% ovde ima neke ekonomske koristi od Tvitera :)

Link to comment

Ja nemam nalog već dugo, ali ne vidim kakve to veze ima sa temom o kojoj govorimo. Promene tvitera direktno utiču na dalje povećanje prisustva desnice u medijima, umesto da ima bar neku ulogu u komunikaciji tamo gde je ona najpotrebnija - npr demonstracije u Beogradu protiv informera ili gazde na informer.

  • +1 1
Link to comment

Фантастично ми је да за мегаломанијакалност Маска оптужује неко ко се твитерски брендирао ни мање, ни више, него као Бог. #Лицемерје Замишљам га као неког ружног, заморног, ћелавог, офуцаног, јадног чикицу, који је искористио турбулентан период да испољи незахвалност према мрежи која му је дала све што има у животу. 

  • Haha 4
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
On 27.11.2022. at 16:41, Braća Strugacki said:

Ja nemam nalog već dugo, ali ne vidim kakve to veze ima sa temom o kojoj govorimo. Promene tvitera direktno utiču na dalje povećanje prisustva desnice u medijima, umesto da ima bar neku ulogu u komunikaciji tamo gde je ona najpotrebnija - npr demonstracije u Beogradu protiv informera ili gazde na informer.

 

Kad god su bili neki protesti, ovde bilo masovno mišljenje da opoziciji treba ukinuti Tviter. Pretpostavljam da će obični korisnici nastaviti kao i dosad, ja lično nikakvu promenu ne vidim, a koristim svakodnevno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...