Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Znaš da mi je palo na pamet i to, ličilo mi je na nju, mada sam potisnuo onaj dokumentarac pa i njen lik, a je li ima neka dublja priča ili je sve u fazonu "a vidi ti seronje što tu nešto trubi a vidi s kim su ga ufotkali"

Link to comment

pa ljudi sa novcem su, shto bi se reklo, jedna banda, nema shanse da se ne srecu, takav im babli, oduvek je tako, fotkanje kao javni dokazni materijal je pusta novotarija...

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

Znaš da mi je palo na pamet i to, ličilo mi je na nju, mada sam potisnuo onaj dokumentarac pa i njen lik, a je li ima neka dublja priča ili je sve u fazonu "a vidi ti seronje što tu nešto trubi a vidi s kim su ga ufotkali"

Nisam nastao nisa konkretnije od toga da su bili u isto vreme na udaljenosti od pola metra i da se tu nasao fotograf

  • Hvala 1
Link to comment
13 hours ago, Filozof manijak said:

zakoni tržišta >>>>>>>> sloboda govora

 

Kako smo dosli do toga da na Tviteru vlada sloboda govora koju Musk hoce da ukine?

 

Mislim, ovde je rec o uobicajenoj vici "progresivaca" kojima ne smeta, recimo, Gates i Bezos cak ni Zukerberg ali im smeta Musk jer je "desniji".

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Budja said:

 

Kako smo dosli do toga da na Tviteru vlada sloboda govora koju Musk hoce da ukine?

 

Mislim, ovde je rec o uobicajenoj vici "progresivaca" kojima ne smeta, recimo, Gates i Bezos cak ni Zukerberg ali im smeta Musk jer je "desniji".

Definisi sta je tebi sloboda govora 

 

I gates nikako ne upada u ovo društvo..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kakav je 🤡 ovaj Mask, nadrealno.

Tviter dil on hold, hoće nižu cenu. Navodno sve zbog fejk naloga.

Zaleteo se malo pa sad traži izgovor da se povuče iz cele priče.

Pored toga Tesla izbačena iz S&P 500 indexa pa pizdi i zbog toga. :lolol:

Edited by mraki
Link to comment
2 hours ago, levi said:

kakva kaubojština, to ni naša SEC ne bi dozvolila,  još on traži deregulaciju. jel on uopšte dao neku zvaničnu ponudu ili je samo twitovao?

Dao zvaničnu ponudu, koja je prihvaćena. 54,2 dolara po akciji, ili 44 milijarde ukupno.

Uspeo je značajno da im obori tržišnu vrednost u medjuvremenu, samo to u ovom momentu skoro ništa ne znači.

Koliko kapiram, obavezao se da će platiti toliko i sad board insistira na tome, dok gomila seniora napušta kompaniju. Sigurno će biti u nekom problemu ako sad odustane.

E sad, ja verujem da je čak i njemu toliki novac problem.

Ne može prodati toliko deonica Tesle a da ne napravi pometnju i ošteti kompaniju.
Naravno, u tvitovima o lažnim nalozima i blaćenju kompanije zarad obaranja cene je uspeo da prekrši NDA i otkrije neke poverljive podatke. :isuse:
 

Evo šta kaže CEO i šta mu Mask odgovara…

Kakva bahata budalčina.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...