Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

ali sta je kosarka

da je sat malopre vracen sa 2,1 na 2,8 ili cak 2,9 umesto 3.0 ovo ne bi bio kos

 

sve u svemu zasluzeno idu u 7mu

apsolutni favorit seltiksi, ali ako je neko pokazao da ume da se raspadne u ovom PO to su oni

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Kakav roler koster @Zli Gli, jbg, moramo te trpeti i u finalu. Nema veze, bice sladja titula.

 

Realno je da ih zgaze u sedmoj kuci sad ali pokazali su da su opasne sise, Tejtum pogotovo, pa me nista ne bi cudilo. Vise se plasim tog meca nego finala, tvrdji su mnogo od Nagetsa i sigurno nece primati laganih 120+.

 

Boston 4:1 ako prodju a ako prodje Majami 4:1 za Nagetse. 

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Realno je da ih zgaze u sedmoj kuci sad ali pokazali su da su opasne sise, Tejtum pogotovo, pa me nista ne bi cudilo. Vise se plasim tog meca nego finala, tvrdji su mnogo od Nagetsa i sigurno nece primati laganih 120+.

 

Boston 4:1 ako prodju a ako prodje Majami 4:1 za Nagetse. 

dobija denver i jedne i druge.

voleo bih boston da prodje. kakav crni majami i batler. to bi baksi pometlali da je bio zdrav grk.

boston su  tejtum i braun silovanje. sto kazu mogu da rotiraju sve u odbrani ali u sve ce to da se pokaki somborac.

 

 

 

Link to comment

Nemojte me terati da trazim snimke 3-4 ciste blokade, korake i nosene koje inace ne sviraju (pogotovo ne jer nije stecena nikakva prednost, dakle pravo ni iz cega), bukvalno 10 situacija gde su Seltiksi osteceni jer NBA zeli napete meceve, nije im u interesu kidanje dok ceo svet gleda. Cak je i pre tri Dzimijeva bacanja imao duplu jer je spustio loptu sa dve ruke ali je Horford tu ceprkao nesto pa su pustili double dribble valjda u fazonu da je Horford dirao, a nije. Mnogo gresaka na stetu Bostona pa tako su verovatno i ovima izvukli par delica sekunde i eto dobili su spektakl na kraju + je mnogo manje los tim pobedio.

 

Sve je moguce u sedmoj jer Seltiksi mogu da se samouniste a moze i Batler da izvuce jos jedan ludacki mec iz muda ali nadam se da nece, imam oko 450 evrica na cekanju iz sprdnje. 

 

 

 

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Fins fleet said:

Za danasnju dozu teorija zavere:

 

 

 

Pa tu je i bio faul, Jimmy se već diže na šut i Horfordu je ruka u pokretu. Samo tren kasnije.

 

FxL-wzQWwAAe1T3?format=jpg&name=large

 

I ako sam video dobro Boston je imao challenge na kraju za taj faul i sudije potvrde ali daju tri bacanja umesto dva. Ali ne vide duplu pre faula.

 

 

Link to comment

Pa preokret je napravio Majami, ovi su vodili ceo mec i vise puta trebali da odu na 20 razlike i privedu mec kraju ali em sudjenje domacinsko, em su odigrali ocajan mec.

 

U zadnjoj ako se udje u neizvesnu zavrsnicu izgubice sigurno, poznati su po tome. Realno treba da dobiju stoka razlike ali teska prica. 

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...