Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Sve sam mislio da cu videti ali da Zli, 1 antitajkun i simbol coveka iz naroda, navija protiv Dzimija za usrani americko-kapitalisticki, antidjokovicevski populizam ESPNa - to nisam.

 

Bas razocaravajuce ako se ne zajebavas. 

  • +1 6
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

5 minutes ago, Mos said:

Sve sam mislio da cu videti ali da Zli, 1 antitajkun i simbol coveka iz naroda, navija protiv Dzimija za usrani americko-kapitalisticki, antidjokovicevski populizam ESPNa - to nisam.

 

Bas razocaravajuce ako se ne zajebavas. 

 

ne navija on protiv dzimija, nego protiv jokica. :D

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Nenad objasnio. Dzimi Bogotac, bolji igrac i od Jokica i svih Seltiksa ali ostatak ekipe mu je na nivou Albe i Liona, da igraju sad 10 puta protiv Milvokija 10 puta bi ispali pa nema bas smisla navijati da takva grupa gradjana prodje u finale. Sanse bi im bile kao i raspalim Lejkersima, dakle ravno 0%.

 

Zapravo i ne navijam toliko protiv Jokica nego pre svega za dobar basket u finalu a to moze samo ako prodju Seltiksi. I naravno za svoje tiketice, imam dva da oni osvajaju i jedan da ce Tejtum biti MVP velikog finala. 

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Tako je i na kladži igrao protiv favorita i simpatičnih ekipa uvek, pa gle dokle ga je to dovelo.

 

Do 2019. isti sistem igre donosio plus ali onda od 2020. neka crna magija, bukvalno nemoguce stvari. Drug me trpa da mi je jedna lokalna uvracala jer nisam hteo da ozvanicimo tajno vidjanje, prvo nisam verovao ali sad vise ne znam, nevidjeni padovi bili... Sve u svemu, 1 uzas kakav ne bi pozeleo ni najgorem neprijatelju. 

Link to comment

Sada su sve ekipe nekompletne kada je Denver prosao kroz njih , iako im niko nije davao sanse u serijama sa Finiksom i Lejkersima , i ja sam gurao tu pricu da nemaju sanse protiv tih timova:)

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, Zli Gli said:

 

Do 2019. isti sistem igre donosio plus ali onda od 2020. neka crna magija, bukvalno nemoguce stvari. Drug me trpa da mi je jedna lokalna uvracala jer nisam hteo da ozvanicimo tajno vidjanje, prvo nisam verovao ali sad vise ne znam, nevidjeni padovi bili... Sve u svemu, 1 uzas kakav ne bi pozeleo ni najgorem neprijatelju. 


mora da je to, sta bi drugo moglo bit’.

Edited by Djuro
  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Denvercanima se tresu gace, znaju da ce pometlati Majami a da rutinski duvaju od mocnih Seltiksa... Cela Srbija navijaci Hita u narednih par dana, haos. 

 

brate, ponudi ovo informeru kao naslov

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

samo ono cela i haos u capslock nemas brige

ima da ti plate, sigurno se nisu setili takvog naslova

 

kad vec pricamo

uzima denver zato sto se on pita

drugi mogu da nacekaju neki los dan 

povrede su sastavni deo sporta i post festum price su ... aj da kazem izlisne

Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...