Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

2 hours ago, 1n54jd3r said:

Boston se mozda i vrati skroz u seriju

 

Nije mozda nego sigurno. Imali su sansu da zatvore Boston ali kurcenje im je doslo glave. Steta, Majami je ekipa protiv koje je Denver imao kakavu takvu sansu u finalu. Protiv Bostona nemaju ni prednost domaceg terena, plus je Boston mnogo kompletnija ekipa sa duzom klupom. Boston ce lagano da dobije Denver u finalu.

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Finale se igra maltene na svaka 3 dana, tako da ce umor manje biti od znacaja, osim na pocetku serije. 

 

Denver ce dobiti jer je bolji tim.

  • +1 1
Link to comment

Boston ima strukturalne probleme, na stranu karina od hemije, s vremena na vrijeme krenu da se ispucavaju kao nenormalni a Horford je trenutno u ritmu da svaku četvrtu odigra podnošljivo, Smart vuče neku povredu, trener se sasrao pa je sasjekao rotaciju maksimalno. Prije početka plejofa bih rekao da bi bili favoriti nasuprot Denveru, nakon ovakvog odmotavanja situacije niko nije favorit protiv ovako našpanovanog Denvera. 

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, zorglub said:

 

Negde sam čitao da je Karim iz horoga pucao valjda oko 53%.

 

baci link, ako ti je ostalo negde u history. baš me zanima kako je to neko uradio.

 

ono, 'vako bez gledanja, to se verovatno odnosi na neki mali uzorak od tipa 5-10 utakmica. i to iz perioda kad je Jabbar već imao 40 godina.

naći jednu celu utakmicu iz tamo neke 1973 ili 1976 verovatno nije baš lak posao. naći sve utakmice iz te sezone je verovatno nemoguća misija i za komesara lige i glavonje sa televizije.

druga stvar, sve i da nekom magijom dođeš do snimaka, chartovanje takvih stvari je užasno spor proces. a kako niko nema direktan interes da mu se chartuju stvari iz 70s i 80s, tj da finansira tako nešto, to onda može raditi samo neki entuzijasta pojedinac. to je užasno obiman posao. pojedinac koji bi chartovao celu sezonu Lakersa od 82 utakmice bi se raspao od posla.

ja sam se svojevremeno zanimao tim stvarima i chartovao sam nfl utakmice što je još dosta obimniji posao od chartovanja košarkaške utakmice, ali i sezona traje samo 16 utakmica, pa taj posao nekako možeš i da doguraš do kraja. cela sezona sa 82 utakmice ili još gore cela Jabbarova karijera, voleo bih videti ko je to radio. :D

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...