Jump to content
IGNORED

Duolingo


bigvlada

Recommended Posts

Našla sam nedavno na tw stranu koja prati nebulozne konstrukcije na Duolingu, i sad kad ne znam šta, čitam i smejem se. Možda bi bilo bolje da obnovim, sve sam zaboravila. Najviše sam se bavila norveškim, pa španskim, pa onda krenula i turski :D

Vidim da se dosta sprdaju sa norveškom verzijom, stvarno je veliki broj budalastih konstrukcija. 

 

 

20220505_223923.jpg.e496a91768848f444f0aa3bf8851bc33.jpg

 

Strana

https://twitter.com/DuolingoStrange?t=kZJ5Y4-YqjmH_BiwV9xDRQ&s=09

  • +1 1
Link to comment
  • 9 months later...

Ja sam zapoceo za kovid-lokdauna, posle onlajn kurseva (1, 2, 3) italijanskog. Italijanski, naravno. Potom dodah francuski (da pravim drustvo zeni koja se za to opredelila). Posebna uzivancija je francuski sa italijanskog. (Igrao sam se malo i s nekim drugim jezicima, ali ne mogu bas da se rastezem na 100 strana.)

 

Pre nekog vremena sam uzeo Family supskripciju (za mene i zenu). Imam jos par mesta tu koja su slobodna, pa ako nekog ko je Duolingo-entuzijasta zanima da (barem do negde novembra '23, ne znam da li cu produzivati clanarinu) ima Super Duolingo, moze da se javi na PM da ga/je dodam.

  • +1 3
Link to comment

Proof (kupuje se na duolingo.com, nije reseller. Na mobilnom sam ulogovan bez vpn-a, sve sljaka kako treba. Jos da vidim da li ce stvarno da mi skine 17.76 evra 21. februara :lolol:):

 

Current plan

Duolingo Family Plan Subscription

CANCEL PLAN

 

Next payment

On Feb 21, 2023 you will be charged EGP 569.99 for 12 months of Super Duolingo Family Plan

 

Payment method

Visa ending in XXXX

UPDATE PAYMENT METHOD

Link to comment

Tja, valjda im je sistem namesten tako da prepoznaje samo odakle se kupuje a ne odakle se koristi. Jednom kad kupis nema vracanja. Ko moze da dokaze da nisam bio u Kairu i hteo da naucim arapski pa ga kupio i vratio se u Nemacku ili gde god? Kupovao vec preko vpn-a, to ti je lokalni money value adjustment, fercera to na puno platformi, samo da je vpn dobar pri kupovini. :ph34r:

 

 

I da dopunim: vazi samo za nove naloge. Ako se povezuje preko vpna i loguje se sa google nalogom cena je normalna.

Edited by Zlurad
  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Zlurad said:

Tja, valjda im je sistem namesten tako da prepoznaje samo odakle se kupuje a ne odakle se koristi. Jednom kad kupis nema vracanja. Ko moze da dokaze da nisam bio u Kairu i hteo da naucim arapski pa ga kupio i vratio se u Nemacku ili gde god? Kupovao vec preko vpn-a, to ti je lokalni money value adjustment, fercera to na puno platformi, samo da je vpn dobar pri kupovini. :ph34r:

 

 

I da dopunim: vazi samo za nove naloge. Ako se povezuje preko vpna i loguje se sa google nalogom cena je normalna.

 

Moze li da se kupi u ARS? To je opalo bas dosta skoro...

Link to comment
36 minutes ago, jms_uk said:

Moze li da se kupi u ARS? To je opalo bas dosta skoro...

 

Sta je ARS? 

 

(Anyhow, ovaj "deal" radi u egiptu i turskoj // turska je 19 evra godisnje // za ostale nemam pojma. Naleteo slucajno)

Edited by Zlurad
Link to comment
56 minutes ago, jms_uk said:

 

Argentinski Pesos

 

Ja sam platio nemackom karticom, preko VPN-a povezanog na Egipat. Pretpostavljam da da. Duolingo da opciju za placanje i koliko se placa.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...