Jump to content
IGNORED

Eliminaciona faza (restlovi bez Srbije)

*edited by mod

Recommended Posts

Ja samo ne kapiram što samo jedan stranac po reprezentaciji, što se ne dozvoli po 12, pa onda da nam Ostoja, Miško i Čovara sklope tim da jebemo sve po redu, a ne da se patimo sa ovim nesretnicima što su nam zapali po rođenju. 

• +1 3
  • Haha 1
1 hour ago, spaceploitator said:

bogami biće "poraz sporta" i ako španci osvoje. baš bi se naigrali kosarke bez crnčeta, ne znam da l bi iz grupe izašli

Mozda poraz koncepta reprezentacije, ali pre bih rekao pobeda sporta. Cak nisu ni "prljavi" na ovom prvenstvu.

Edited by Milošica
  • +1 1
1 hour ago, spaceploitator said:

bogami biće "poraz sporta" i ako španci osvoje. baš bi se naigrali kosarke bez crnčeta, ne znam da l bi iz grupe izašli

Crnče je najbolji stranac u istoriji Zvezde, da izvine Đenka i slične legende

I da udaramo nogama u dupe što nisu uzeli Dončića, jer je on ništa manje Španac od Mirotića.

1 hour ago, Milošica said:

Mozda poraz koncepta reprezentacije, ali pre bih rekao pobeda sporta. Cak nisu ni "prljavi" na ovom prvenstvu.

nece znaciti ni poraz koncepta reprezentacije kada su 5 od poslednjih 6 osvajaca imali stranca.

ili je mrtav ili nije, titula spanije ne bi nista promenila.

Spanci i francuzi dokazali da su jedine istinske sile u Evropi trenutno, Spanci velesila. Sa totalnom smenom generacija u polufinalu, a Francuzi takodje bez bekova koji su im drzali igru do sada. I to na prvenstvu punom iznenadjenja. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
6 minutes ago, Heaviside said:

nece znaciti ni poraz koncepta reprezentacije kada su 5 od poslednjih 6 osvajaca imali stranca.

ili je mrtav ili nije, titula spanije ne bi nista promenila.

I to sto kazes, druze Hevisajde

jos su slabiji spanci sada, mi smo 98 imali najboljeg igraca evrope plus rebracu koji je bio mozda najbolji centar, a nije bilo NBA igraca. 

al i ja mislim da ce jako tesko do zlata. mada ko zna, moguce da su se nemci ispraznili protiv grka.

• +1 1
  • Create New...