Jump to content
IGNORED

Eliminaciona faza (restlovi bez Srbije)

*edited by mod

Recommended Posts

Nema to veze sa traumama, tukli su nas i Litvanci i Francuzi i Luka Dončić, pa i ogavni Turci. Ima veze sa najjajarskijim pristupom u sportu, sa kreveljnjem, glumatanjem, foliranjem i simuliranjem. Ako su žabari u fudbalu 90ih izmislili simuliranje, Španci su ga usavršili, patentirali i pustili u masovnu proizvodnju.

• +1 4
5 minutes ago, Lancia said:

Ostavi me tih fazona, jedna stvar je zajebancija, za to sam uvek, ta ostrascena sranja prodaj nekom drugom.

javi mi kad bumer Lanča ode da spava i kada se vrati onaj kul Lanča koji razume zajebanciju i koji je spreman da nauči reference

1 minute ago, Kampokei said:

Moguce, ali iz istog razloga iz kog nas Grci ne vole u basketu. Nakupilo se traumica.

A nije samo do traumica, bilo je tu podosta baš odvratnih likova u više sportova. I naravno, zauvek ostaje nasleđe varanja na SPECIJALNOJ OLIMPIJADI, ne znam da li je to još neko radio u istoriji, verovatno jeste ali pamte se oni.

• -1 1

Navijao sam u fuci cesto za Espanju, ali u kosarci nikada 

Stavise, najsrecniji sam osim 2010. bio kad su ih tukli Francuzi onda u 1/4 pa naisli na nas :D

• +1 1

Ne znam cemu hejt prema Francuzima ? Zato sto se bore do zadnje sekunde ili sto se protivnickim najboljim igracima skupe muda i promase sva bacanja? Mozda sto nemaju nekog americkog kosarkasa koji ce im biti kljucni igrac?  Zamislite Spaniju bez Lorenca Brauna, tesko da bi prosli Fince ...

1 hour ago, Geo said:

Ne znam cemu hejt prema Francuzima ? Zato sto se bore do zadnje sekunde ili sto se protivnickim najboljim igracima skupe muda i promase sva bacanja? Mozda sto nemaju nekog americkog kosarkasa koji ce im biti kljucni igrac?  Zamislite Spaniju bez Lorenca Brauna, tesko da bi prosli Fince ...

Zvezde koje igraju ružnu košarku. It’s simple.

• +1 1

To je to, umetnicki dojam, frizura i njuska koja se ne raspravlja... Jbg, stvarno glavni kriterijumi...

I onaj Ertel na sta licio... I to bas kad je najgusce... 

Neako mi je milo oko srca što su sva tri NBA superstara ispušila muštiklu. Možda sam pristrasan, ali Luka i Janis su bili zaštićeni kod sudija kao beli međedi. za Jokaru nisam stekao takav utisak