Jump to content
IGNORED

Eliminaciona faza (restlovi bez Srbije)

*edited by mod

Recommended Posts

Ne znam da li slovenački trener sme da vadi Luku al neka bude da su zajedno upropastili 2.červrtinu. Luki je trebalo ladjenje tada a ekipi druga igra. No, nema veze, ovako je bolje ispalo.

Nakon odgledanih cetvrtfinalnih utakmica, a posebno ove dve danas, ne mogu da se otmem utisku da smo, po igrackom kvalitetu, mogli da se prosetamo do zlata. Italija-Francuska, uzas zivi, ovo veceras jos gore, Slovenci igraju neku kosarku budi Bog s' nama, igra im se svodi da Luka drka loptu i gura na silu, ako vrati svaku petu, odlicno...Onda uzme Dragic, pa je on siluje...kao da su na solo treningu. 

Poljaci, svaka im cast, ali smo ih u grupi dobili maltene sa 10 posto truda...Sto kaze neko, bukvalno mi se place sta smo propustili, da rutinski osvojimo zlato. 

• +1 1

znaci Francuzi se dva puta provlace na 2 promasena bacanja u zadnjih 15 sekundi i sace igraju polufinale sa Poljskom... ladno ce gomila drvoseca da udje u finale... pa nema, ko ima srece i komsija mu zenu jebe

• +1 3
  • Haha 4
4 minutes ago, goofs said:

jbt, opet ce Spanci ni krivi ni duzni da uzmu zlato, place mi se

spanci su igrali kosarku na ovom prvenstvu. jebeni francuzi ako osvoje bice poraz ovog sporta.

• +1 5
  • Create New...