Jump to content
IGNORED

Eliminaciona faza (restlovi bez Srbije)

*edited by mod

Recommended Posts

ovo prvenstvo pokazuje da od kosarke mozes da napravis sta hoces: ako hoces da pravis ligu da bi prodavao patike i pumpao statistike - super, moze. fabrikuj zvezde, emvipijevi, istorijske sezone kolko oces. stiven ej vristi, deca loze se.

ali ovo prvenstvo bogami pokazuje da ako dozvolis timovima da igraju pravu timsku, pametnu, nesebicnu kosarku, srcem - e onda okaci zvezde macku o rep.

tako da, gospodo, volite vi svoju nba kosarku, svakom svoje, ali nemojte da me ubedjujete da je mekdonalds nesto najkvalitetnije na svetu

Edited by fancy claps
  • +1 5
  • Haha 1
Just now, fancy claps said:

ovo prvenstvo pokazuje da od kosarke mozes da napravis sta hoces: ako hoces da pravis ligu da bi prodavao patike i pumpao statistike - super, moze. fabrikuj zvezde, emvipijevi, istorijske sezone kolko oces. stive ej vristi, deca loze se.

ali ovo prvenstvo bogami pokazuje da ako dozvolis timovima da igraju pravu timsku, pametnu, nesebicnu kosarku, srcem - e onda okaci zvezde macku o rep.

tako da, gospodo, volite vi svoju nba kosarku, svakom svoje, ali nemojte da me ubedjujete da je mekdonalds nesto najkvalitetnije na svetu

Dživdžan zbori

• +1 1
2 minutes ago, fancy claps said:

ovo prvenstvo pokazuje da od kosarke mozes da napravis sta hoces: ako hoces da pravis ligu da bi prodavao patike i pumpao statistike - super, moze. fabrikuj zvezde, emvipijevi, istorijske sezone kolko oces. stiven ej vristi, deca loze se.

da da. zabari bi dobili drim tim ko iz picke :lolol:

• Create New...