Jump to content
IGNORED

Eliminaciona faza (restlovi bez Srbije)

*edited by mod

Recommended Posts

3 minutes ago, aram said:

jebenti, nisam ni znao da živim u Kulnu a ne u Kelnu :s_w:

A na španskom živiš u Koloniji, samo da znaš. :D

6 minutes ago, aram said:

jebenti, nisam ni znao da živim u Kulnu a ne u Kelnu :s_w:

kulenu arame, kulenu ... na prst si u dupe sa premijerom solcom jetrenom kobajom

2 minutes ago, Heaviside said:

ne kaze u ali sta ja da ti radim. postavili su ti ljudi klipove, da si pogledao shvatio bi o cemu pricam.

tesko je da cujes lepo ako nemas dodir sa nemackim.

ne kaže ni e, to je jedino sigurno.  zato je jedino pravilno u originalu

naša pravilna transkripcija je nauka na nivou kad su Amerikanci iz zajebancije pisali Vlah-dae Dee-vatz da nauče gledaoce, samo što kod njih niko nije došao i rekao e kod nas je tako pravilno :happy:

3 minutes ago, levi said:

ne kaže ni e, to je jedino sigurno.  zato je jedino pravilno u originalu

naša pravilna transkripcija je nauka na nivou kad su Amerikanci iz zajebancije pisali Vlah-dae Dee-vatz da nauče gledaoce, samo što kod njih niko nije došao i rekao e kod nas je tako pravilno :happy:

Ne kaže ni e, slažem se.

Pisao sam iznad: usta za o, a kreneš da izgovaraš e. Tako se uči. Zvuči donekle slično kao "burning" na primer. 

Mi nemamo taj glas, tako da ni ne može transkripcija, pa još i sa našim pravilom jedno slovo jedan glas, da bude skroz tačna. Sad, dal je bolje "u" ili "e", šta znam, mislim da je "e" bliže mada imam utisak da većini koji ne pričaju nemački više ide na "u".

Schröder, Göttingen, Röszke, Köln...

Jebeš transkripciju na jezike koji nemaju te glasove, svakako će ispasti neka nakarada za uši.

Švabe raskokoškile debitanta Itudisa. Markanen, Jokić i Tokumbo nisu mogli sami da uguraju svoje timove u F4...Luka se pita.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

5 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Pospavaše kolektori. Aukurac.
Stihiklepci vratite se

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Zlato se na tacni nudi,

Uzima ga lagano Fernades Rudi 

• +1 2
  • Create New...