Jump to content
IGNORED

Eliminaciona faza (restlovi bez Srbije)

*edited by mod

Recommended Posts

Razvalise ih.

Nego je l ste primetili sta je uradio nemacki selektor kada se Soder glupirao na 5 min do kraja pa izgubio loptu na pola terena za kontru Janisa-odmah tajm iako su imali +12...

• +1 2

Nije mi zao sto se Janis i ekipa oprastaju pre borbe za medalju. Opet, sve vise i vise naginjem ka tome da je koncept nokaut faze do jaja stresan. Dosta se svede na psihu i mentalnu pripremu i kome je kakav dan. Vise mi prija plej od ovih win or go home tekmi.

Kompromisno resenje je double-elimination tournament (nakon grupa se formiraju upper and lower bracket), koji se praktikuje u nekim esport turnirima.

• Haha 1
Obst svojerucno okrece momentum. Svaka cast, majstore.

Ne fali Janisu nista.
Vidi, lik je jedan od najdominantnijih atleta ikada. Na svojoj poziciji je jednostavno i prakticno nezaustavljiv. Sve ostalo u tom igrackom smislu je samo stvar subjektivnog afiniteta prema nacinu igre.
Ono sto htedoh reci da je ovo vec drugo, cini mi se, reprezentativno takmicenje (od kako je izvesno dominantan) da relativno rano i lako duvaju za visok plasman. Nema nista slabije saigrace od Luke, ima ozbiljnog trenera, a nesto tu opet fali.
Al kontam da su grcke forumaske kolege strucnjaci spremni da elaboriraju na temu narednih dana.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

• Create New...