Jump to content
IGNORED

The Sandman (2022)


Grunf

Recommended Posts

Ja zamrzeo još pre nego što se naslov pojavio na ekranu, toliko je trapava ekspozicija.

Corinthian pobegao iz Dreaminga tek onako, iz zajebancije, dok je Dream još gazdovao. Onda kad ovaj dođe da ga pita za zdravlje, on je u fazonu, "no my lord, please don't! " Pa šta si mislio da će da se desi, jbt?

Ali baš u tom trenutku Charles Dance greškom prizove Dreama, i tako Corinthian izbegne kaznu. Već sutra ide kod Dancea da mu objasni kako stoje stvari - this is Dream of the Endless, there's also Destiny, Despair, Desire, bla bla truć... preporuči mu da ga stavi pod stakleno zvono i tako drži zarobljenog zauvek :isuse:

Zašto, jebote? Zašto moraš da sjebavaš priču koju već imaš na papiru, nema već dovoljno ekspozicije za jednu epizodu?

Inače, women of color su na sve strane, Lucian je postao Lucienne, sassy black butler lady koja Dreamu nalazi za shodno da objašnjava elementarne stvari - svom tvorcu, besmrtnom biću :isuse: Death je crna, Unity Kinkaid (i presumably Rose Walker) takođe, Desire je trandža, neke random flapper ladies u londonskoj aristokratiji oko Prvog svetskog rata su inexplicably Asian, I tako.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

Eno Gejmen se ubi hvaleci se po tviteru kako je licno radio na seriji :fantom:

 

Naravno, radio je i Džordž Martin na GOT pa vidi kako je to prošlo.

 

Link to comment
4 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja zamrzeo još pre nego što se naslov pojavio na ekranu, toliko je trapava ekspozicija.

Corinthian pobegao iz Dreaminga tek onako, iz zajebancije, dok je Dream još gazdovao. Onda kad ovaj dođe da ga pita za zdravlje, on je u fazonu, "no my lord, please don't! " Pa šta si mislio da će da se desi, jbt?

Ali baš u tom trenutku Charles Dance greškom prizove Dreama, i tako Corinthian izbegne kaznu. Već sutra ide kod Dancea da mu objasni kako stoje stvari - this is Dream of the Endless, there's also Destiny, Despair, Desire, bla bla truć... preporuči mu da ga stavi pod stakleno zvono i tako drži zarobljenog zauvek :isuse:

Zašto, jebote? Zašto moraš da sjebavaš priču koju već imaš na papiru, nema već dovoljno ekspozicije za jednu epizodu?

Inače, women of color su na sve strane, Lucian je postao Lucienne, sassy black butler lady koja Dreamu nalazi za shodno da objašnjava elementarne stvari - svom tvorcu, besmrtnom biću :isuse: Death je crna, Unity Kinkaid (i presumably Rose Walker) takođe, Desire je trandža, neke random flapper ladies u londonskoj aristokratiji oko Prvog svetskog rata su inexplicably Asian, I tako.

 

Korincanin je odlican u seriji, mozda mu jedino fali malo scary smeka.

Lucienne je previse butlerizovana, tu se slazem.

Kain i Abel su dobri kao i slatki Gregorije.

jos nisam dosao do Death i Desire.

 

Link to comment

ja sad odgledala prvu epizodu i spremam drugu...meni se svidja...mish-mash svega ali odlicni kostimi i estetika..

a i dobra je atmosfera nisu premracili i preusporili kako netflix znaju..

Link to comment
17 hours ago, 3opge said:

Sandman jebe keve sto bi reko covek koji me upoznao s njim.

netremice sam progutao 4 epizode.

 

Peta epizoda je prilično loša. Nesposobno razvijeno jedinstvo mesta i vremena u slikovnicu ili bojanku nekoliko ogoljenih društvenih stereotipa, za koju nije najjasnije da li su je autori radili kao poučnik tipičnom detetu ili sebi lično i tipično iskreno...

Link to comment
  • 3opge changed the title to The Sandman (2022)
  • 3opge featured and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...